Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bűnnek számít-e ha...

Valóban bűnnek számít-e ha családapaként heti két alkalommal sportolni járok?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozó munkásember vagyok, munka után ha nincs semmi intéznivaló akkor célirányosan hazamegyek (bevásárolni én szoktam, mivel a párom van otthon az 5 hetes fiunkkal). Edzésre hétköznapokon (csakis ekkor a hétvége szigorúan a családé) mennék az esti órákban, ráadásul autóval, hogy ne tartson olyan sokáig az utazás mintha busszal mennék. De ilyenkor általában megkapom, hogy: "Már megint elmész itthonról ?!" Szóval ilyen körülmények mellett tényleg sok, ha heti két este 3 órát nem vagyok otthon a munkán kívül?
2019. jan. 15. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
21%
A sport jobb mintha eljárnál a haverokkal kocsmázni.A sport miatt én biztosan nem szólnék.
2019. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
75%
Te csináltad azt a gyereket nem?Ha az asszonynak is megvan ugyanez a szabadidő mint neked akkor igen,menj sportolni.Amúgy nem.
2019. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
87%

Mi tart három órán át?

Az első időszakban szerintem illene otthon lenned, oké, hogy dolgozol, de a feleséged is, csak ő más fajta munkát. Mindkettő megterhelő. Ráadásul az összes felelősség rajta van, sajnos sehol nem tanítják, hogy hogyan kell nevelni, gondoskodni egy újszülöttről, ha sír akkor miért, vajon elég e neki a tej, vagy pótolni kell, nem e szoros a pelenka, nincs e melege, fázik.. Stb. Ezek mind nagy kérdések, hiszen egy pici élet kényelme múlik rajta. Segíts a feleségednek, ő kihordta a babátokat, gondoskodik róla, gondolom háztartást is vezet. Nagyon nehéz ám. Pár hetet kibírsz otthon , nem?

2019. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
70%
Micsoda se@&fej “férfiak” vannak.
2019. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
63%
Amit vagyis inkább ahogy kiírtad azt szűröm le hogy otthon ezek miatt nagy vita van és senki nem állt ki eddig melletted,mindenki a nyakadba ugrott ezmiatt és itt is azt várod hogy valaki lépjen a te oldaladra had dörgöld az orra alá hogy de ő is,ők is megoldják egy újszülött mellett és megengedik neki igen is feleslegesen hisztik miután a hormon - a szervezet -alakja - az élete tropa egy jóó... ideig,amit te nem értesz meg sajnálatosan pedig te látod melletted kel fel stb, hogy szenved,fárad,traala... mi nem,én személy szerint nemsok kismamával/frissen szült nővel találkoztam,csak nagy" gyerekessel de az fix hogy így belegondolva látatlanba is qwára sajnálom az anyukákat! és tisztelem is a nőket ezért nagyon,de komolyan inkább örülnél hogy egy ilyen.. bocs, hogy neked szült egy gyereket te meg hagyod szenvedni" pont ebben az időszakban ami a legfontosabb és leginkább itt pecsételődik le egy pár sorsa hogy együtt vagy mégsem mert ezen nagyon,nagyon sok múlik és mostis komolyan itt hisztériázol a sport miatt? Van egy olyan érzésem hogy ezt a pici babát nem fogjátok együtt felnevelni...
2019. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 érdekel0 ***** válasza:
81%

Ha màr a felesèged is szóváteszi,akkor igen,a jelenlegi helyzetben bűn,hogy a te szavaiddal èljek.

A többiek már szinte mindent leírtak.

A felnőtt èletből belecsöppenik a folyton otthon,folyton a kicsivel lètbe.

Te vagy a fix pont,aki mindig hazamegy,akivel beszêlgetni lehet,akinek bűntudat nèlkül odaadhatja a kicsit,anèlkül,hogy sz@ranyànak èrezhetnè magàt.

Ès tudod hànyszor érzi magàt egy kisgyerekes nő annak naponta?

Hujjuj!

Mesèlhetnèk!

Ráadàsul most mèg vacak idő is van,gondolom nincs olyan bomba formàban,hogy kilómétereket gyalogoljon.

Majd összeismerkedik más kismamákkal is,idővel programokra viszi.

Akkor màr ő is máshogy fog hozzàâllni.

Veszel egy futóbabakocsit is,amíg ő programozik,2t egy csapásra.

Ês had menjen vàsárolni,azért a fèl kezèt adnà szerintem!

2019. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 érdekel0 ***** válasza:
54%

Bocs

Kilomèter

2019. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjem is járt kondizni, heti ötször, két órát volt el. Amióta szültem, azóta úgy átalakította az edzéstervét, hogy egy órába belefér. Vagy ha nem, akkor pótolja majd miután a baba nagyobb lesz. Jelenleg három hetes. Férjem teljesen mellettem áll, igaz, néha mondanom kell mit csináljon, de mindkettőnknek új ez a helyzet, egy kisbaba nem játékszer! De ketten, együtt beleszokunk. Ketten ötletelünk, ketten próbálunk megoldást találni. Nem én egyedül, mert ő a jól megérdemelt edzésén van. Tehát szerintem egy picit legyél megértőbb. Azért nekem még kényelmetlen itt-ott gátseb, (vagy akár császárheg), mikor még nem indult be a tejem rendesen akkor folyton zuhanyozni masszírozni, fejni, most meg csöpög, ragad :) tényleg nem könnyű meló ez.

Segíts neki, ez a felnőtt férfi és újdonsült édesapa feladata. Pelenkázni, ringatni énekelni te is tudsz a picinek, hamarosan megjelenik azt első mosolya! :)

2019. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
77%

Nem te tartod bezárva, hanem az 5 hetes újszülött, akit nem vihet tömegbe, nem viheti ki szakadó hóban, hideg szélben (mint tegnap, még az ágak is letörtek), és akkor se tudna elmenni egy fél órát sétálni a babával, ha muszáj.

Mit szolnál, ha fogja magát, és 3 órára elmegy edzeni, amíg te nem vagy otthon? Ja, hogy ő ezt nem teheti meg, mert az ő dolga 0-24-ben gondoskodni a piciről, a testéből táplálja, szó szerint tőle függ az élete? És akkor most gondold àt, hogy "ugyanúgy" látod el, mint az édesanyja? Te megteheted, hogy eldöntöd, hogy nem gondozod a babát, hanem edzel, vásárolsz, stb., mert biztosan tudod, hogy ezt a feladatot ő ellátja.

2019. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
82%

"Micsoda se@&fej “férfiak” vannak."

A kommenteket olvasva én is pont ugyanezt gondoltam. És sajnaltatjak magukat hogy ezért van annyi válás, mert szegény férj nem bírta! Akkor nem kellett volna azt a szerencsétlen gyereket megcsinalni! És azt várják hogy az életük azután is ugyanolyan legyen, mert ha nem akkor menekülnek, ők elválnak, szegény nem bírják. De az anyának szava nem lehet bírja ki.


Arról egyébként nem írtál hogy cserébe a feleséged mennyi szabadnapot kap. Valószínűleg semmit, mert ha igen, írtad volna, és azért vagy most csendben. Szóval ő legyen 0-24ben a gyerekkel, nem lehet fáradt, nem vágyhat kikapcsolódásra, csak legyen a gyerekkel, de neked jár a heti 2x szabad program. Az ilyen férfiak miatt van annyi válás, nem az anyukák miatt.

2019. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!