Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok, ha a 21...

Hogyan fogadnátok, ha a 21 éves lányotoknak 45 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés

Vagy úgy egyáltalán mi a véleményetek erről?

Közös a hobbijuk ezáltal ismerkedtek meg.

A férfinek már a volt feleségétől van egy fia és általa unokája is már. Utána volt még egy házassága a férfinek.

A férfi egy bérházban lakik egy nem túl jó környéken. Nincs igazán sok pénze úgyhogy nem azért van vele.

Nem tudom hogy akkor mit eszik ezen a lány?

Külsőre a lany is visszafogott,egyszerű, viszont tuti találna fiatalabbat. A lány egy elég jól kereső szakon tanul még egyetemista.


Kozeli ismerosomrol van szo.



2019. jan. 15. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
3 napja mást se,olvasok, csak ilyen kérdéseket ahol a lány még épphogy felnőtt lett a törvény szerint, de a barátja az apja lehetne. Kicsit unalmas már, hogy csak ez a téma
2019. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Húh. Nem tudom én nem olvastam a témában egyáltalán csak kiírtam amit látok. Mert közös program keretében ott voltak ők is és én elszörnyedtem tőlük. De ez az én véleményem. Én nagyon ellenzem.
2019. jan. 15. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Kb. 5 perce válaszoltam egy majdnem ugyanilyen kérdésre.

Tesztelitek az emberek tűrőképességét?

Ott azt hiszem, 24 éves volt a lány.

A következőben 17 éves lesz a lány?

Nem válaszolok újra és újra, mert tegnap is válaszoltam egy ilyenre. Olvassatok vissza :)

2019. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
2: Ne szólj bele. Az ő dolguk. Ha nem fog működni, akkor úgy is vége lesz. Neked sem esne jól, a lány a te párodat kritizálni és a ti kapcsolatotokra mondana ilyeneket.
2019. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
2 felnőtt ember!
2019. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem a lányod, akkor miért úgy tetted fel a kérdést, hogy hogyan fogadnátok, hogy lányotoknak....?

A végére meg odaírod, hogy közeli ismerősről van szó.

Már ez is gyanús :D

2019. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas már ez a sok hülye kérdés ebben a témában.
2019. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Azt szolnam hogy adott ket felnott, nagykoru ember, innentol csak rajuk tartozik hogy mit kezdenek egymassal.

Nyilvan mas lenne a helyzet egy fiatalkoru, 14-16 eves eseteben, de itt mar felnott norol es felnott ferfirol van szo, akik el tudjak donteni mi a jo nekik.

2019. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretik egymást én örülnék, hogy egy érettebb, stabilabb ember mellett van a lányom és nem egy lökedék srác mellett.
2019. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Egyreszt maganyugy masreszt ezek csak felszines kapcsolatok ahol a ferfi csak fiatal partnerkent tartja 90 szazalekban, jo vele megjelenni, jo friss az agyban, a csaj meg orul h erett es penzes “pasija” van. Beleszolni nem kell, majd megegeti magat.
2019. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!