Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak hogy megengedje?

Mit mondjak hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19éves vagyok tanulok még. Apukámmal élek, és van egy barátom 3 éve. A gond az lenne keveset találkozunk az új munkahelye miatt. A városunkban talált egy új munkahelyet, a szülei válnak egydül marad othon mert az apja külföldön dolgozik. Felmerült az hogy akkot jöjjön ide . Az én apám nem sokat jár haza mostanság plusz éretségi után megkapom a mostani lakást ahol lakunk. Barátommal úgy beszéltük többet lenne nálunk ha a városban felveszik a munkára. De apam nem akar beleegyezni mert hogy akkor rá is költeni kell stb. Holott 4-5 tanúló vagyok én takarítok csinálok mindent ithon folyton egyedül vagyok, plusz barátom venné meg a kaját magának stb.. és valahogy nem igazán van oda a gondolatért még mindig. Szeritetek mit mondjak vagy beszéljek vele esetleg tegyek (tegyünk) hogy ezt elfogadja?
2019. jan. 15. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

A költségek nem merülnek ki a hideg ételben.

De ha a rezsi rá eső részét kifizeti is, az apád nem biztos, hogy egy idegent akar a saját lakásában kerülgetni.

Akkor térjetek rá vissza, ha tényleg megkapod a lakást, és a barátod fizesse a rezsi ráeső részét.

2019. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sem engednék be idegent a lakásomba.
2019. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem idegen jól kijönnek egymással . Az első járásunk napján már bemutattam neki.

Ami nem most volt. Amìg nem volt munkahelye rengeteget aludt itt és beszélgettek hülyéskedtek és sorolhatnám.

2019. jan. 15. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
19 éves létedre úgy fogalmazol, mint egy kisiskolás. Attól, hogy "4-5 tanuló vagy", még nem lesz pénzed, amiből meg tudtok élni.
2019. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
De igen az, számára ő egy idegen. Akkoris, ha jól kijönnek. Fogadd el.
2019. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Semmit. Én se engedném a nyakamra költözni a lányom bikáját.
2019. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha a barátod oda akar költözni,akkor fizessen a rezsibe is,biztos szimpatikusabbá válna ezáltal apukád szemében.
2019. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, apád nem buta. Tudja ha ezt megengedi, a büdös életben nem fog költözni sem a pasid, sem te. Kinek kellne ez? Mintha odadobná az otthonát a faszidnak....
2019. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
#8 A kérdezőé lesz a lakás.
2019. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen jogos, hogy nem engedi. Én sem engedném.
2019. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!