Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a legrosszabb...

Nektek mi a legrosszabb családi emléketek?

Figyelt kérdés
Ami még mai napig fáj, vagy akkor fájt de már túl tetted magad rajta
2019. jan. 15. 20:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%

2 éve átugrottunk Ausztriába vásárolni, ahol láttam egy nagyon menci távirányítós dömpert. Könyörögtem anyáméknak, hogy vegyék meg nekem karácsonyra, de nemet mondtak.

24/F

2019. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Anyámék ütik egymást,én meg sirok az asztal alatt,itt voltam 7. Másik apám piasán bezárt a vécébe órákrah ne zavarjak mig tévézik iszik,fent van a nője,anyámm akkor lelépett vmi kanhoz akkor voltam 9. 12 évesen apám molesztált,onnantól 17 éves koromig ez jellemző volt .. Anyám egyik pasijai is megprobálkoztak.. Ezek beivódtak,irhatnám sokáig :( .. 18 és fél évesen tipli onnan.. Pszichoterapáia segitett,igaz vmit nem felejtek soha..

40N

2019. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap történt. Életem végéig nem fogom megbocsájtani. Van egy nagypofájú keresztanyám. Eltemettük nagymamámat. Virágot osztogattak. A fiának nem maradt. Én voltam az utolsó. A halotti toron mi a párommal ültünk le először. Oda jött keresztanyám. Lehajolt és mondta: na ide figyelj! Tudod mi történt a temetőben te is! Kérj most azonnal bocsánatot a fiamtól mert az a minimum. Megkérdeztem mi baja van? Vmilyen virágszálról beszélt amit rajtam keresztül küldtek de nem kapta meg. 5 perccel később az asztal végèn ült a többi rokonnal. Hangosan beszélt erről, én akkor felálltam es a párommal elbúcsúztunk. Pedig maradtam volna beszélgetni, megemlékezni mamámról. Nagyon fáj amit tett a keresztanyám. Mert semmiben nem voltam hibás, sem a többiek! Másokat is lecseszett. Egy közönséges tahó nő. Mindig is ilyen volt. Este tesóm hívott fel és kért bocsánatot a viselkedése miatt. Feleslegesen csapott balhét. Nagyon gyorsan elmentek a többiek is. Páromnak is megvan a vèleménye rola. Megbocsájtó vagyok, de ezt sose fogom!
2019. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
3 vagyok. A viragszál azért kellett hogy a sírba dobjuk.
2019. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Apám halála. Láttam, ahogy kiugrott az ablakon, miután az anyámmal való mindennapos veszekedések miatt besokalt. Hat éves voltam. Életem végéig megmarad az eset emléke..
2019. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Metionin ***** válasza:
93%
Én 4 éves voltam amikor fater baltával akart kinyírni minket. A szekrénybe bújtam el. Mondjuk ez inkább a legijesztőbb volt.
2019. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
95%
Szerencsére a kapcsatom jó a családtagjaimmal, ezért nem konfliktusból volt a legrosszabb emlékem. A nagyapám és a nagyanyám egymás után 2 héttel távoztak el, mindketten természetes halállal, ez akkor nekem nagyon megrázó volt.
2019. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Anyám sosem állt ki mellettem.


Apam 14 évesen rugdosott mikor már földön feküdtem a veréstől.


45 vagyok de még mindig mas pártját fogja.


És egy érzés van bennem vele kapcsolatban, az pedig a félelem.

Es utalom magam amiért felnőttkent még mindig félek tőle!!!!

2019. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Nevelőapám folyamatosan bántot minket ordibált velünk, mikor anya elhagyta a házunkat szét rombolta(mi ekkor már a mamáéknál voltunk)és haza mentünk pár cuccért és arra mentünk higx az egész házunk belülről nulla...minden törött, használhatattlan nincs áram, rendőrök kint..ha nincsenek mamáék az utcán végeztük volna..mai napig fáj, szerencsére helyre áltjnk össze fogtunk de rémes, sokszor beugrik hogy beléptem tesómmal és mint egyhorror filmbe lettünk volna..
2019. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Apum sírja mellett ülni 5évesen.
2019. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!