Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának a párja jobban szereti...

Anyának a párja jobban szereti anyát mint én?

Figyelt kérdés
Anyának kB 2 év után van barátja nagyjából 3 hónapja vannak együtt és kamionsofőr és majdnem minden nap küld neki valamilyen kis szerelmes verset sokkal többször mondják egymásnak hogy szeretlek mint én meg anya. Egy kapcsolat eleje mindig ilyen? Furcsa nekem még nem volt barátom csak azért..
2019. jan. 15. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen akapcsolat eleje altalaban ilyen aztan majd elmulik a rozsaszin kod.. Bar vannak kapcsolatok ahol folyanatosan mondjak egymasnak mennyire szeretik a masikat de nem annyira gyakori es a szeretetet mashogy is kilehet/ki kell mutatni. Te es anyud kozt masfajta szeretet van mint a pasijaval. A pasit szerelembol szereti teged meg gyermekekent. Hiaba mondjuk valakinek mennyire szeretjuk ha nem, es hiaba nem mondjuk minden nap ha megis szeretjuk. Attol mert mondja neki lehet igaz, de kesobb ugyis atalakul es kicsit alabbhagy. Anyud biztos tudja hogy te is szereted de nyilvan ugy mint a gyermeke az mas.
2019. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Leírhatatlan szeretem az anyukámat és ki is mutatom csak nem tudom hogy ilyenkor ez feltűnik-e neki mert amikor itt van a párja akkor csak én szoktam neki mondani azt hogy szeretem..

Szerintem megint túl gondolom amúgy ezt az egészet 😂

2019. jan. 15. 23:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked ☺️
2019. jan. 15. 23:11
 4/11 anonim válasza:
18%
Kedves válaszoló, a kifejezésed "pasija" egyszerüen undoritó. Milyen érzést kelltesz fel a kislányba ezzel a kifejezéssel. Az anyukája egy partnert keresett eventuell egy jövöbeli élettársat. Pasi kifejezést használják talán a fiatalok akik még nem komoly kapcsolatot akarnak fenttartani.
2019. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
4-es szerintem te vagy az undorito hogy kepes vagy nekem okoskodni es a kerdezonek egy szoval nem tudtal segiteni!! A pasija nem csunya szo es te ertelmezd ahigy akarod. Parja,pasija,nem mindegy? Jo szandek ezerelt es nem hinnem hogy a kerdezonk kislany lenne es nem tudna ertelmezni. Te vedd ahogy akarod d ha nem segiteni jottel akkor kotrodj innen te "undorito"
2019. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyebkent 3 honapos kapcsolatrol beszelunk te bamba. Szo sincs meg elettarsi kapcsolatrol, jo hogy nem mar hazassag. Es lehet hogy az anyukaja is igy mondja a baratnoinek hogy az uj "pasim" naes? Semmi rossz nincs benne..taho
2019. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem jobban, hanem másképp. Ő szerelmes belé, neked pedig az édesanyád. A két dolog tök más, nem kell összehasonlítgatni.
2019. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
nyugi e miatt ne izgulj. Te a lánya maradsz örökre. mondjuk átérzem kicsit más módon mit érezhetsz, de az hogy senkim sincs az megint egy különböző téma :D Kicsit közelíts felé legyél vele többet, és akkor te is érezni fogod a szeretetet. Bár ebbe a témába kicsit se vagyok tapasztalt, de szerintem logikus :P
2019. jan. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szülőd párja és a gyerek-szülő közti szeretet - bár a szavak azonosak, mást fejeznek ki.

Anyád nem régi párja által kimutatott szeretet természetes, hogy másképp nyilvánul meg, mint ahogy te mutatod ki szereteted.

NEM JOBBAN szeret az illető, CSAK MÁSKÉPP!

2019. jan. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt van értelme összehasonlítani, hogy a hamburgert vagy a kocsit szereted jobban, mert mindkettő étel. Azt nincs, hogy a csokit szereted jobban, vagy zenét hallgatni, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz. (És zenehallgatás közben csokit enni még jobb.)

Ez is ilyen. Nincs értelme összehasonlítani, mert teljesen más, és anyukádnak se kell választania, mert a két érzelem együtt a legjobb. Szerelmes is, és téged is szeret ugyanúgy.

Majd egyszer szerelmes leszel te is, és meglátod, hogy milyen. 😊

2019. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!