Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miért nehezteltek a rokonok...

Ti miért nehezteltek a rokonokra, családtagokra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A rokonságom hülyesége több életet is kioltott már. Ha időben elvitték volna rendes orvoshoz a néném, időben észreveszik a rákot, nem csak az áttétek után. Ha időben orvoshoz vitték volna a nagybátyám, még éveket nyerhettek volna neki. A mamám (az édes mamám nem ismertem, akit mamának hívtam világéletemben, az a mamám testvére, anyukám keresztanyja volt) nem azt érdemelte tőlük, hogy hatvan év után bedugják egy otthonba (nem volt baja, ellátta magát), ahol a személyzet erőszakossága már bicskanyitogató volt (nem azért volt tele véraláfutásokkal, mert elesett, hanem mert borzalmasan durván bántak vele), nem azt érdemelte, hogy már életében eladják a házat a feje fölül mert kellett a pénz egy sokadik autóra, nem azt érdemelte, hogy magára hagyják. Ha békén hagyják, még évei lehettek volna hátra, miután elkerült az otthonba, egy hónap se volt... Négy gyereket nevelt fel, és a halálos ágyán anyukám fogta a kezét, mert a gyerekei már az előző tíz évben is az örökségen marakodtak, akor sem hagyták abba (nekünk nem volt beleszólásunk abba, hol helyezzék el, hiszen nem vagyunk közvetlen családtagok, befogadtuk volna mi, ha lett volna egalább egy gombostűnyi hely a lakásban, de nem volt, a véleményünk meg nem ért semmit).

Anyukám gyakran megbántották lehúzták, meglopták, kihasználták, de végre ő is kezd észhez térni, és csak minimális kapcsolatot tart fent velük. A magam részéről gyilkosokkal nem tárgyalok.

2019. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Én csak az apámra neheztelek, senki másra. Soha nem volt képes engem ÖNZETLENÜL szeretni!


Ui: néhány napja megint megszakította velem a kapcsolatot...


Üdv: 44/N

2019. jan. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

"néhány napja megint megszakította velem a kapcsolatot..."

Néhány nap még semmi.

2019. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a rokonság összes felnőtt tagja alkoholista. Mindenki piál, gusztustalanok, igénytelenek. Azt hiszik, attól ember valaki, ha reggel pálinkával indít, ciki vizet inni, aki nem iszik, nem is férfi... ezek a vörösfejű, fogatlan, mindenkinél mindent jobban tudó megmondóemberek.
2019. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagy bajom egyik rokonommal sincs, egyedül nagybátyám alkoholista, akivel találkozok 1 órán keresztül nyomja a hülyeséget és nem lehet levakarni.
2019. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem neheztelek rájuk, nem igazán tartom a rokonaimnak őket.

Messze lakunk egymástól, más országban, nehéz is lenne.

2019. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem neheztelek senkire, már akiket gyerekként ismertem, a nagy részük meghalt.

Maximum magamban irigy tudok lenni, főleg nővérem re (10 év különbség), mert már van saját háza, külön élete és diplomája. Ezt mind szeretném, csak gyerek és férj nélkül

:(

2019. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
79%
Nem neheztelek de a szüleimmel pl. nem értek egyet, mert a semmire, felelőtlenül vállaltak gyereket majd a gyereket büntették, mert elcseszte az életüket. Senki sem kényszerítette őket a gyerekcsinálásra, nyilván én főleg nem, bár anyám kényszerítő tényezőnek élte meg az ismerős nőket akik folyton sajnálkoztak hogy nincs gyereke, meg akik biztatták, hogy szüljön csak, meglátja majd akkor abbahagyja fater az ivást ha lesz édes pici gyermeke! Lol. Hát nem jött be, utána meg én voltam a szemét aki megszületett de nem hozta az elvárásokat.
2019. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%
Ha iszik és bunkoznak. Ha egyáltalán nem foglalkoznak veled de te keresnéd a társaságukat. Ha köszöni nem tudnak,mikor elmennek melletted :)
2019. jan. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!