Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja elfogadni a...

Miért nem akarja elfogadni a családom, hogy nem tudok és már nem is akarok jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Bármit teszek, nem megy a vezetés. A távolságokat nem tudom felbecsülni, megijedek, becsukom a szemem, elrántom a kormányt, képtelen vagyok egyenesen haladni stb. Már rengeteg pénzt beleöltem, de többet nem akarok. Hogyan lehetne ezt megértetni a családommal?
2019. jan. 18. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, rad eroltetni nem tudjak amit nem akarsz es ami nem megy. Vagy megertik es elfogadjak vagy ez van. Nem tudnak mit tenni. Nem mindenki lehet szuletett versenyzo, es ezt tudniuk kellene hogy valakinek nincs hozza huzalma.
2019. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyebkent sem ertem miert eroltetik, neked lesz hasznod ha meg lesz es nem nekik. Az hogy jot akarnak mas teszta de ha neked igy jo el kell fogadniuk.
2019. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
70%
Ez inkabb forditva szokott lenni, az onjelolt soforok kozul minden 5.tud csak normalisan vezetni, de a minap utott el egy biciklis, igy azon gondolkoztam, hogy sokan meg erre is alkalmatlanok nemhogy egy autot vezetni.Ez becsulendo benned ,hogy belatod nem megy neked a vezetes , ami NEM baj ! Sot hatalmas elony, ha mindenki igy allna hozza, a sok szerencsetlen nem csinalna balesetet 5 percenkent, amivel a maguk es masok eppseget veszelyeztetik.Talan ezt mondhatnad, barcsak mindenki igy gondolkozna.Illetve ebben nincs semmi szegyen, telekocsival /vonattal /busszal igyis eljuthatsz barhova raadasul sokkal olcsobban
2019. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek jobb, ha nem ülsz volán mögé.
2019. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg a családodat, akarják-e, hogy balesetet okozz, megnyomorodj, esetleg börtönbe kerülj vagy meghalj?
2019. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megértetni, egyszerűen abbahagyod és kész. Kizárólag a te dolgod.
2019. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, a gyerekek akartak mindenképpen jogsit szerezni, de azóta se vezetnek. Felesleges, ha nem fogsz vezetni.
2019. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

42 éves elmúltam, pasi vagyok, és soha nem volt jogsim. Ha akarnék, el tudnék szerencsétlenkedni egy kocsit A-ból B-be, de nem akarok. Bőven megfelel nekem a bicikli meg a BKV, és ha nagyon kell kocsi, hívok taxit.


Különben itt egy jó érv, hogy ne ugráljanak a szüleid. Egy szar Suzuki is már 2-2,5 milliónál kezdődik, komolyabb járműről nem is beszélve. Jó, tudom, használtat is lehet, de arra mindig költeni kell. Ha minden hétköznap 10 ezer forintot taxizol el, akkor 2500 nap alatt, azaz 357 hét alatt fogy el csak a kocsi ára. Az 6.8 év. És akkor ebben nincs benne az üzemanyag, az adó, a szervizköltségek, a biztosítás. Azokkal együtt bőven tíz év körül lesz az eredmény. Az már tulajdonképpen a kocsi teljes élettartama. (Jó, tudom, Magyarországon szokás huszonöt-harminc évig is gyötörni egy autót, de ne legyünk ennyire proletárok.) Ráadásul ha te vezetsz, egy rossz mozdulat, és akár meg is ölhetsz valakit. Vagy ha eléd vág egy hülye biciklis, és megdöglik, téged fognak meghurcolni, akár börtönbe is kerülsz. Szóval akkor mi a fenének a jogsi?

2019. jan. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rám is a környezetem erőltette. Nem is akartam. Halálfélelemmel vizsgáztam. A 3. Biztos megsajnált és átengedett. Mondván sokat gyakoroljak még, es ha nem megy ne erőltessem. Annyit látott, ügyes vagyok de nagyon izgulok. Azóta párszor vezettem. Ez az izgulás nem múlt el. Inkább nem vezetek.
2019. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!