Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyülök mindig be ha...

Miért hülyülök mindig be ha itt van anya barátja?

Figyelt kérdés

Anya folyton vele foglalkozik ilyenkor és esküszöm jobban örül neki mint amikor én jövök haza egy egyhetes kirándulásról..

Folyamatosan hisztizik sírok és mérges vagyok anyával is kiabál ok és flegmán beszélek de miért??


2019. jan. 21. 22:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat én hisztizek, és kiabálok *
2019. jan. 21. 22:46
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Mert féltékeny vagy.. Mondjuk elég gáz ha egy anya jobban öröl holmi pasinak mint hogy a lánya egy hét után hazaér. Nem lehet tul jo kapcsolatotok.

36N

2019. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Feltekeny vagy. Amugy ha meg friss a kapcsolata akkor ne csodalkozz,majd elmzlik a rozsaszin kod es kesz. Ha viszont regota egyutt vannak akkor lehet jobban szereti.
2019. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy álltalánosságba ez a hisztizés nagyon távol áll tőlem csak ilyenkor vagyok ilyen. De ezek szerint tuti féltékenység, amúgy meg új kapcsolat és anyukámmal jó a kapcsolatom.
2019. jan. 22. 06:22
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szegény anyukád. Gondolj bele milyen lenne, ha te állítanál be egy új pasival, és anyud balhézna.
2019. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert féltékeny és irigy vagy. Anyukádnak is kijár a boldogság. Olyan is, amit te nem tudsz megadni neki
2019. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Anyukádnál még tart a rózsaszín köd. Majd elmúlik, és akkor normális lesz megint.
2019. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

A reagálásod szerint magad is elfogadod, hogy (talán akaratlanul, tudatod alatt) féltékeny vagy.

Anyukád férfi nélkül maradt (több oka lehet - ne firtassuk az okot, mert ebben az esetben lényegtelen). Összetalálkozott egy férfivel, akivel megkedvelték egymást. Joguk van a boldogsághoz!

Ha pl. 20 év múlva Te leszel (nem kívánom) magányos (férfi nélküli) helyzetben - nem szeretnél majd magad mellett egy férfit, akivel megoszthatod örömöd, bánatod, ügyes-bajos dolgaidat, aki megjavít ezt-azt a lakásban? Bizonyára a férfinek sem esik jól, hogy nem kedvelted meg őt, de hidd el, hogy anyukádat is két malomkő közt őrlődővé teszed. Gondolkozz el ezek fölött, aztán dönts: akarod-e a családban keverni a "büdöset", vagy mindnyájatok boldogságát akarod.

Ha most úgy is tűnik neked, hogy anyukád jobban szereti a férfit, mint Téged, hidd el, hogy (hacsak meg nem utáltatod magad vele), Téged gyermekeként, a férfit pedig társként fogja szeretni.

Egy idős férfi.

2019. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként, Kérdező, jó eséllyel kinyírod anyukád kapcsolatát, szerelmét és boldogságát. Gratulálok, remek gyerek vagy. Az a gáz, tudod, hogy azért mert egy nő például 40 éves, még joga van a szerelemhez, szexhez, társhoz, boldogsághoz – és éppen most keseríted meg az életét és fosztod meg a talán legszebb éveitől.
2019. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Tisztelt Válaszolók!

Többen elítélitek a Kérdezőt. Nézetem szerint helytelen. A Kérdező is látja, hogy ez így nem jó és segítséget, tanácsot vár tőlünk. Ő maga is szerencsétlennek érzi magát ebebn a helyzetben. Ne törjünk lándzsát felette...

2019. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!