Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza szeretném hozni a barátom...

Haza szeretném hozni a barátomat. De így hogyan, hogy szégyellem magam a körülmények és a család miatt?

Figyelt kérdés

3-an vagyunk.en anyu, és a tesoja. A tesó alkoholista. Van van egy kis pénze, inkább alkoholra költi, mint ételre. Anyu pedig nagyon elhagyta magát.munkahelye nincs,az én penzembol vagyunk. csak néha főz, nem mos, nem takarít. Képes hetekig ugyanabba a ruhába járni. Nagyon igénytelen.

A barátom szüleivel már találkoztam, nagyon kedves emberek. Az otthonukban is jártam, az is szép, rendezett.

Nem tudom, így hogyan hozhatnam haza a barátom. Tudom, hogy szeret,es ő nem ezt nezné. De számomra annyira kellemetlen. Ti mit tennétek?


2019. jan. 22. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem vinném oda,és arra törekednék h lelépjek,mi az már h belőled él a piás tesó meg a munka kerülő anyád.. Lelkifurdalás nélkül intenék byt,22 évvel ezelőtt hasonló családtól köszöntem el örökre,mondjuk nálunk csúnyábbak is történtek. :(

40N

2019. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, ne vidd haza. Ha a te pénzedből éltek hárman, akkor inkább önállósítsd magad.
2019. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le onnan minél hamarabb!
2019. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De nézné. És még ki is beszélne. Mért akarod hazavinni? Az alkoholista nagybácsinak semmi köze hozzád, anyukáddal meg ha meg akarod ismertetni, találkozzatok egy kávézóban. Ne poshadj bele ebbe a világba, inkább abban segíts anyukádnak, hogy munkát találjon, esetleg keress neki pszichológust.
2019. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel,ne vidd haza és te is menekülj.Nagyon nem Okés,hogy belőled élnek meg.
2019. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Isten!!! Menekülj onnan de nagyon gyorsan !!! Mi az hogy agyad nem dolgozik,és még oda is veszi az elkesz testvérét aztán te tartod el őket?? Oda ne vidd a barátod, az biztos h ne a te szégyened hogy ők olyanok,de az már a te hibás hogy ezt ők így ki tudjak használni. Minél előbb költözz el!! Ez nem normális.
2019. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Moncsicsi9876 ***** válasza:
87%
Semmiképp ne vidd haza a baratod.Te meg minél hamarabb költözz el.
2019. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 4es írt az a jó! Semleges helyen találkozzatok,kávézó cukrászda,park...exem anyukájával az első találkozás 2orás utazás volt:). Szabad szemtelennek lennem? Ha anyud "hozza a formáját" akkor szerintem annyira nem is fog vágyni oda a pasi... El kell mondani mindent őszintén,anyukád családjában sok a problémás ember, anyukád még a jobbik eset. Másik exemnek problémás szülei voltak inkább jobban tiszteltem mert küzdött és jutott valahová.
2019. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi már beszéltünk erről a barátommal, hogy mikor haza hoz, miért nem hívom fel soha. Én mondtam, hogy itthol vannak problémák a családban. És hogy nekem milyen kellemetlen lenne a találkozásuk
2019. jan. 22. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennél konkrétabban is mondhatod neki. Különben tényleg nem tudja mire vélni.
2019. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!