Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenen tényleg érdemes...

Most ilyenen tényleg érdemes kiakadni?

Figyelt kérdés
Szüleim veszekszenek velem, mert ma sikeres forgalmi vizsgát tettem és délután be szeretnék menni az autóssuliba, hogy ajándékot vigyek az oktatómnak köszönet képpen, mert nagyon rendes volt velem mindig. Szerintük ez felesleges, meg szánalmas. Miért veszekszenek velem? Nem apró marhaság az egész?

2019. jan. 24. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem érdemes, nem is kell szólnod, fogod magad aztán beviszed, gondolom 18+ vagy ha lesz jogsid és nem kell elkéretszkedned otthonról.

És gratulálok a vizsgádhoz.

2019. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen felesleges akármit vinned. Neki te egy vagy a napi 6-8 tanulójából. Ha rendes volt, az szerencse, de ez a munkájával jár és nem kifejezetten külön neked szólt. Neked sokat számít, de neki ez tök természetes volt. Ne úgy vedd, mint egy tanárt, aki évekig kíséri a fejlődésedet a suliban, hanem egy normális oktató, aki a levezetett órák után le is zárta a témát. Te se kezeld érzelgős szinten.
2019. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy kicsit olyan hálapénz szagú 😁 szerintem felesleges, nem is szokás.
2019. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Jól sejtem h szar a viszony otthon és vadidegen oktatótól több érzelmet kaptál? Nálunk is mindig baj volt ezekből,h én szánalmas vagyok,arra nem jöttek rá h a utcabeli kisboltos néni többet tudott rólam,(minden bajommal hozzá fordultam) tizenévesen mint a saját anyámék. :(

36N

2019. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem szèp tőlük,hogy emiatt veszekednek veled.

Inkább meg kellene dìcsèrniük tèged,hogy,ilyen kedves vagy.

2019. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, van valami abban, amit mondtál, sokszor nem érzem felölük a támogatást és a szeretetet.
2019. jan. 24. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen felesleges ezért veszekedni.

Én még nem hallottam ilyenről, hogy valaki ajándékot ad az oktatónak. Igaz, nem is ismerek senkit, akinek annyira jó élményei lettek volna :D

De semmi rosszat nem teszel ezzel, úgyhogy na hagyd, hogy a szüleid elrontsák a napodat. Ha neked ez jól esik, akkor tedd meg. Aranyos vagy. Nem értem, hogy a szüleid ezen miért akadtak ki. Nekik ettől se jobb, se rosszabb nem lesz.

2019. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Soha nem értettem, minek kell külön ajándékot vinni külön tanárnak, oktatónak stb...neki az volt az "ajándék", hogy kapott pénzt, azért, hogy oktatott, tanított, ez a munkája! A többit jó magasról lesz*rja.

De ha szeretnél, akkor vigyél neki.

2019. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha te úgy ÉRZED, hogy szívesen vinnél, akkor vigyél.

Szüleid előtt erről ne beszélj, sőt, amikor viszed, akkor tagadd le, mondd, hogy máshova mész.

(Egyébként, amint 4-est elolvastam, látatlanban sejtettem én is, hogy jó helyen jár.)

2019. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Ok lehet azert tartjak szanalmasnak, mert azt hiszik"halalkodni" akarsz. Es sokan ma ezt egyenlove teszik a halapenzzel, amit meg sokan az egeszsegugyben elvarnak vagy elore elkernek, azaz semmi koze mar a halahoz. Es valaki ettol odzkodik, vagy valamifele lefizetesnek erzik.


De tegy ugy, ahogy te erzed. En utaltam az oktatomat, de ha jofej lett volna, akkor kapott volna tolem ajandekot. En szeretek es szoktam is ajandekot adni. Torekszem a szemelyes ajandekra (ha peldaul a tanarral olyan volt a kapcsolatom), vagy csak a kedvessegre es a gesztusra, ha nemmvolt annyira kozvetlen a kapcsolat, de szeretnem valahogy erzekeltetni, hogy nekem ez fontosabb volt, mint hogy csak egy szimpla koszinomt mondjak.

Munkahelyen volt, hogy masik munkatars is beszallt egy aott feladatba segiteni, hogy idoben kesz legyunk. En megkoszontem egy bonbonnal. Hiaba o is kap fizetest, hiaba a felettes utasitotta a pontos munkavegzesre, megis ugy ereztem mas feladatot hatrebb kellett sorolnia csak azert, mert mellem kirendeltek segiteni. Orult neki es vegul egyutt ettuk meg:-)

2019. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!