Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkísérnéd a feleségedet és a...

Elkísérnéd a feleségedet és a gyerekeidet a hegyekbe autóval, vagy hagynád hogy menjenek önállóan?

Figyelt kérdés
Apuka nem akar kimozdulni otthonról, anyukának viszont nincs nagy gyakorlata a hegyekben autót vezetni, főleg nem ilyen havas időben. Apukának PÁV 1-es jogsija van, és gyakorlata. Normális felfogás, hogy apuka előrébb helyezi a saját kényelmét, mint a családja biztonságát?
2019. jan. 25. 11:11
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Erre ennyi információ alapján nem tudunk válaszolni!! Részletek?
2019. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
Na és anyuka miért akar annyira autózni -hegyekben iylen időben? Mert ennyi információból hohy őszinte legyek csak azt tudom következtetni, hiigy anyuka nem normalis
2019. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%

Én is ezt akartam írni.

Nőként sokat vezetek.


Az anyuka miért akar elindulni, ha nincs gyakorlata? Vagy ő ezt nem érzi "veszélyesnek"? AKkor az apuka miért gondolja, hogy biztonságosabb, ha ő vezet? NEm bízik anyukában?


Lehet, hogy pont ezért nincs anyukának gyakorlata, mert mindig "PÁV 1-es apu" vezet...

2019. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
72%

Akkor anyuka maradjon otthon a seggén, ha nem tud vezetni normálisan.

F#sz nélkül nem lehet b#szni.

2019. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon nem kéne elindulni. Pár hete voltam kint. Úgy, hogy előtte másfél évig napi 200km-t vezettem városban és országúton, alig tudtunk hazaérni. Pedig induláskor még semennyi hóesés nem volt. Baleset szerencsére nem történt, de ha maradunk még 1-2 órát, nem biztos, hogy hazaérünk. Mint ahogy másnap híradóban hallottam, sokan tényleg ott is ragadtak.

Konkrétan öngyilkosság ilyenkor a hegyi utakra kimenni.

2019. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
49%

Én az anyuka helyében mennék, óvatosabban, de egyelöre nincs annyira rossz helyzet.

Ugyan nem egyértelmü, hogy a "hegyek" hol vannak, de MO-on amit hegynek neveznek, az máshol csak magasabb domb, ahová meg Nyugaton lehet menni hegyekbe, ott az utak takarítva vannak, azaz nem problémásabb, mint bárhol máshol.


Azt viszont igen siralmasnak tartom, hogy te - mint akármilyen csaladtag - nem tudod elképzelni, hogy az anya is képes vezetni az apa nélkül és hogy ha ö vezet, akkor a család nincs biztonságban!

2019. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
71%
Minek megy anyuka egyedül a hegyekbe gyerekekkel? Mi az, hogy apuka kényelme? Talán fáradt egész hét után és nincs kedve a hegyekbe menni...
2019. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
47%

A megoldás egy kompromisszumot lenne:


Apuka feltehetően fáradt és nem érzi biztonságosnak, hogy hétvégén is sokat vezessen.

Anyukának is van jogosítványa. Apuka pihenhet, nem kell vezetnie, de úgymond segíthetne anyukának a hegyi vezetésben.


Tehát anyuka vezet, apuka az anyósülésen és akár át is veheti a hegyekben a kormányt, ha valami baj van.


Ehhez természetesen mindkét fél hajlandósága szükséges...

2019. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom szánkózni, síelni szeretnének a fater meg otthon tespedni. Ha bátor elindulhat, de legyen kis lapát hólánc és tudja is őket alkalmazni, akkor baj nem lehet.
2019. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
43%

Egy nő sokmindent meg tud oldani, ha eléggé talpraesett. Pl. ezt a vezetést is.

Viszont, vannak olyan helyzetek, ahol igenis jól jön, ha van egy férfi is mellette. Mint pl. a fent vázolt helyzet.


Ha apuka nyugodt szívvel inkább a punnyadást választja, akkor nem igazi társ.

Akit szeretek, azért aggódni szoktam. És, ha megtehetem, akkor segítek.

Én, személy szerint biztosan elkísérném őket, még akkor is, ha takarítva vannak az utak, és mások is autóznak. De ez én vagyok.

2019. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!