Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne azt megértetni a...

Hogy lehetne azt megértetni a csalàdal hogy kisbalta meg fejsze nélkül teljesen meg vagyunk löve?

Figyelt kérdés
Hogy hiàba van egy csomó akàc fànk ha nem birok gyújtost vàgni se akkor bszhatom mert nem lehet igy begyújtani a kandallót. Igaz vékony akàc fàt hoztak de nem elég vekony ezt még vàgni kene ahhoz hogy jo legyen gyujtosnak es ha begyullad a kandallo es sok a paràzs rajta csak akkor lesz jó a jelenlegi vastagsàgú fa. Egyszeruen nem vesznek egyiket se, én nem tudok se autom nincs se jogsim nem tudok elhozni egy baltat vagy fejszet. Mondtam nekik rendeljunk a neten arra meg azt mondjak sok a szallitasi koltseg majd ök vesznek de végül sose vesznek. Bezzeg hulyesegekre arra nem sajnaljak a penzt. Gondoltam ra rendelek en a neten de nem igazan ertek hozza es felek hogy szrt veszek aztan meg majd hallgathatom hogy megmondtuk meg milyen szrt vettél. Szoval a lenyeg hiaba van egy csomo fànk megis majd megfagyok itthon mert nem birok begyujtani. Sajnos most en vagyok itthon es be kellenne valahogy gyujtani. De igy nem megy, reggel ota probalom folyamatosan. Mar olajat is ontottem ra, volt hogy begyulladt azt hittem jo lesz de aztan fogta magat es mar megint nem eg.

2019. jan. 25. 11:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem el, hogy ez igaz! Akkor ülj fel egy buszra és azzal hozd haza a baltat! Szüleid, hogy gyújtanak be? Eddig mivel vágtak fát?
2019. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Karena26 ***** válasza:
87%

Menj, és kérj kölcsön valamelyik szomszédtól vágóeszközt! Legalább itt a szuper alkalom, hogy megismerd őket! ;) És tuti még abban is tudnak segíteni, milyet vegyél! :)

Ne félj, nem fognak elutasítani, miután rájuk zúdítottad ezt mind, amit most ránk! :D

2019. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hat volt fejsze csak tonkrement mar regota. Vekony akacot szoktak hozni mostanaban es azzal valahogy begyujtsak de nekem igy nem sikerul. Csak vagott faval tudom.
2019. jan. 25. 12:12
 4/36 anonim ***** válasza:
60%

1.: X@rd le őket, rendelj egyet, vagy buszozz át érte.

2.: https://www.youtube.com/watch?v=WvRq4mv77j8

2019. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
31%

Ajánlom figyelmedbe Jack Nicholson megoldását, bármilyen családi problémára megoldás, tapasztalatból mondom:


[link]


Ismerősöm nem az ajtót, hanem az anyja számítógépét vágta össze baltával, azóta normális az anyja.

2019. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Kérj egyet kölcsön.
2019. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

ööö... szerinted mondjuk 30 éve, amikor még sokkal kevesebb embernek volt kocsija, akkor ők nem vásároltak semmit? Szerintem tömegközlekedéssel menj el egy gazdaboltba, vasboltba, barkácsboltba, hipermarketbe (kívánt rész aláhúzandó), és vegyél egy fejszét/baltát.

Vagy kérdezd meg a szomszédot, mikor megy be a városba, és kérd meg, hogy vele mehess.

2019. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodt szívvel elbuszozhatsz a gazdaboltig baltàt venni.

Felengednek vele a buszra, de a fejèt újsàgpapírba, valamibe be kell jó vastagon csomagolni.



Azèrt egy jó balta 10-12.000 ft, nem lehet, hogy azèrt nem vesznek, mert nem fèr bele a keretbe?



Ameddig nincs, kèrj a szomszèdtól, kb kèt óra alatt egyhónapnyi gyújtóst el tudsz hasogatni.


Sok sikert!

2019. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégen vettünk egy kisbaltát 2000ft volt, teljesen jó, amire kell, azt tudja. Ennyinek csak bele kell férnie a költségvetésbe.
2019. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Családi házban, fatüzelésű kandallónál fejsze nélkül élni, az nekem már az abszurdum kategória.

Viszont másik oldalról: egy fejszét lazán haza lehet hozni táskában a buszon. Ott a boltban biztosan be is tudnák csomagolni úgy, hogy az éle ne ártson a táskának.

Azon meg csak mosolygok, hogy azért nem rendelsz a neten, mert félsz, hogy rosszat veszel. Hogyan lehet egy fejsze rossz? Fölméred, kb. mekkora méretű a praktikus (ha tanácstalan vagy, vegyél akkorát, amekkora tönkre ment), más paramétere meg nincs is ennek a szerszámnak. Nem egy motoros gépet veszel, hanem egy olyan kéziszerszámot, amit kb. már az ősember is használt! :DDD

2019. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!