Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban is van...

A ti családotokban is van olyan ember aki állandóan vergődik?

Figyelt kérdés

Ti hogy toleráljátok?

Nehéz a kedvében járni, képes az ajándékot amit adsz neki pár héttel később leszólni,kritizálni.

Ha vendégségbe jön hozzánk,vagy együtt menni máshoz vendégségbe, az ételt állandóan kritizálja,csak mert ő máshogy készíti és csak az ő készitési módja a jó.

A gyermekét elkapatja, legyen az az étel amit nem ő csinál neki és véletlenül másabb akkor már kijelenti,hohy nem fogja megenni. Nyílván már ezt hallja a gyereke is és még szép,hogy utána nem fogja megenni.


Én sose szólok be,ha náluk észreveszek valami hanyagságot vagy bármit ami nem tetszik nekem, mert tudom,hogy azzal megbántom az illetőt.


Helyette csak csendben tűröm a gonosz megjegyzéseit és napokkal később is csak bosszankodok. És senki se szól neki emiatt,mindenki csak bólogat.



Náluk az ajándékozás nagyon fontos, ha valaki nem akkora értékben ajándékoz nekik valamit azt jól kibeszéli a háta mögött és képes megsértődni ha pár ezerrel kevesebb értékű ajándékot kap ő vagy a gyereke.


Nagyon gyakori,hogy szülinapra névnapra karácsonyra pénzt kérnek, természetesen meg is szabva mekkora értéket vagy finoman célozva rá,mennyi kell .


Most karácsony alkalmából még amellett amit elvártak tőlünk, megleptem őket egy minőségi fogyasztási cikkel,ami tényleg nagyon finom és alig vártam,hogy végre megkóstolják.

Egy hónappal később el is mondta nekem ,h mennyire rossz íze volt stb..persze sokkal bántóbb szót használt.


Olyan rossz,mikor teljes szívből adok valakinek ajándékot és utána megkapom,hogy mennyire sz.ar az ajándék.


2019. jan. 27. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit nem értek hogy minek tartod még azzal az illetővel a kapcsolatott. Én már rég megmondtam volna neki hogy nem tetszik valami akkor maradj a saját otthonokban a seggeden. Az a gond hogy ezek a szép szóból nem értenek.
2019. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Már rég ráborítottam volna valamit. Nézzen már magába, ha máshogy nem megy, így.
2019. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk nincs ilyen bunkó szerencsére. Ha volna, akkor meg nem nagyon lenne ajándékozás, meg kapcsolattartás. Minek? Neki úgy sem jó semmi. Tapasztalat, hogy az ilyen emberek rendkívül frusztráltak és saját magukkal van bajuk.


Ha beszólna folyamatosan, mert nem tetszik az ajándék neki, akkor megmondanám, hogy akkor akár be is fejezhetjük az ajándékozást. Mindenkinek jobb így.

2019. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak magadat okold: ebből a kapcsolatból már rég ki kellett volna lépned. Ha rokon, ha nem. Előtte meg visszaszólni. Azért csinálja, mert hagyod. Innentől nem ő a hibás!
2019. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Van a rokonságban olyan, aki nem pont ilyen, de kb. ugyanennyire idegesítő. Ünnepekkor 1-1 üenet-ennyi a kapcsolattartás. Olyan kevés a szabad időm, hogy azt nem vagyok hajlandó olyan emberekre pazarolni, akiknek nem érzem jól magam a társaságában. A fene se venne ilyen bunkónak még ajándékot is.
2019. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
És te ilyen mazoista típus vagy? Vagy szereted ha aláznak,kritizálnak, leszólják a dolgaidat? Ha nem, mi a jó büdös francért tartod még az ilyennel a kapcsolatot? Felőlem bármilyen közeli rokon lehet, én ezt a viselkedést nem türném el senkitől. Aztán majd szépen rajonnek ha egyedül maradnak, hogy talán változtatni kéne a bunkó viselkedésükön, mert mindenki eltavolodik tőlük. Ha meg nem, legalább megszabadultál egy feszko forrástól, és még a rájuk szánt ajándék összeget is megsporolod a továbbiakban. Az ilyen nem érdemli meg.
2019. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, de legközelebb úgy hívd meg őket, hogy a kaját intézzék maguknak. Vagy hozzanak magukkal szendvicseket, amit majd megesznek, ha megéheznek, vagy ételhordóban kaját, amit meg tudnak melegíteni.

Karácsonyra kölcsönösen ne adjatok egymásnak semmit.

2019. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

"Helyette csak csendben tűröm a gonosz megjegyzéseit és napokkal később is csak bosszankodok.


És senki se szól neki emiatt,mindenki csak bólogat."


És te miért tűröd nélkül a "gonosz megjegyzéseit" anélkül, hogy normális hangnemben, de saját magadért kiállva reagálnál rájuk?


Miért veszel neki ezután még ajándékokat is, és miért keresed a társaságát továbbra is?


Ki ő neked amúgy?

2019. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
79%
Hát venne neki ajándékot a tököm. Ilyen embernek nem a kedvében kell járni, hanem elkerülni.
2019. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak magadra vess, ha ennyire tepersz, hogy még a kedvében is akarsz járni.Tőlem aztán semmit nem kapna és a lábát nem tehetné be az ajtón.
2019. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!