Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántotta volna anyámat?...

Apám bántotta volna anyámat? Hogyan derítsem ki mi történt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája történt a dolog, hogy elmentem kutyát sétáltatni és miután visszaértem beszélni szerettem volna anyámmal, de apám nem engedett be a szobába, még sose csinált ilyet elém állt az ajtóba és ordibálni kezdett velem, hogy nem mehetek be. Az ajtó nyitva volt és annyit láttam, hogy anyám ül az ágyon kezében egy csomó zsebkendővel és direkt a fal felé fordult, hogy ne lássam, utána pedig apám rázárta az ajtót (nem kulcssal). Az első gondolotam az volt, hogy lehet bántotta, vagy elég csúnyán veszekedtek. Tudomáson szerint minden rendben van köztük, de ez nagyon kiakasztó volt.
2019. jan. 27. 19:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
19%

Ne akard kideríteni, mi történt, ez kettejük ügye.

Ha úgy érzik, rád is tartozik, akkor majd elmondják.

Rengeteg olyan ok lehet, amihez semmi közöd!

2019. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
10%
Semmi közöd hozzá!
2019. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

De igen is, ez családi ügy, így a kérdezőnek joga van tudni!


Lehet hogy bántotta vagy veszekedtek.

2019. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Vagy úgy megütötte hogy vérzett az anyuka arca. Ha ez nem tartozik a gyerekre akkor mi tartozik rá?
2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
55%

Semmi köze hozzá,ja ,akkor ne a kiskorú meg épp h nagykorú gyerekeitek előtt verekedjetek..

58N

2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
10%
Vagy talán más miatt nem akarták, hogy úgy lásd ;)
2019. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
"Semmi köze hozzá,ja ," Ahhoz hogy esetleg bántalmazták az anyját? Hát de. Rohadtul köze van a bántalmazó közeghez amiben él.
2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

"

Semmi köze hozzá,"


Igen, hogy ha pl. :szexeltek volna, akkor tényleg nem lenne hozzá köze. De valószinüleg az apja bántalmazta az anyját, így igen is van hozzá köze!

2019. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
55%
Ha minden rendben van köztük akkor nagyobb esély van rá, hogy egy orális szex után ért haza a gyerek a szülők meg nem akarták, hogy ennek a nyomait lássa
2019. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom akkor már lesz köze hozzá ha majd ő kap,bár odahaza ez tök elfogadott h férfiak naponta összeverik a családjaikat. többek közt ezért nincs már szükségem férfira,de a gyerekem biztonságban fel lesz nevelve ilyen korités nélkül.

36N

2019. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!