Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt vehetik el a szülőktő...

Mi miatt vehetik el a szülőktől a gyereket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtam hova kategorizálni a kérdésem. Ma itt volt férjem nővére nálunk akinek nem tetszik épp a ház amit venni akarunk és ebből kifolyólag nagyon durva dolgokat vágott férjem fejéhez. Köztük volt az is hogy így csettintett egyet és oda ordította hogy egy jó ügyvéddel simán elveszem tőletek a gyereket. Nem tartom valószínűnek de azért megijedtem mégis kicsit. Szerintem semmi olyan nincs amiért elvehetnék. Nem vagyunk gazdagok de van mit ennünk, ruháink is, házunk is lesz kb 2 hónap múlva, nekem nyáron lesz munkám mivel onnantól a mama tud vigyázni a kislányunkra,de férjem jelenleg is dolgozik. Nem iszunk, nem drogozunk semmi büntetett előélet. Annyi hogy férjemnek van egy 6 éves készpénzkölcsöne de nem hinném hogy az gond lenne.. De mégis annyira felidegesitett. Legyszi mondjátok hogy nem bir semmit :(
2019. jan. 28. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjed nővérét jól pofon kellett volna b....ni. Nehogy elhidd amiket mondott.
2019. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémát nem látok, amiért elvennék. A gyereket egyébként se ügyvéden keresztül veszik el, hanem a gyámügy vizsgálná, hogy meg vannak e a feltételek. Ezzel a testvérrel nem állnék többet szóba.
2019. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Neki van gyereke? Csak mert neki nem tetszik valami a ti eletetekben, egy jo ugyveddel sem veszi el senki gyereket? Nem kerek ez igy nekem...
2019. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Féltékeny a kedves sogornő,nem vehetik el tőletek a gyereket csak így.
2019. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van kettő is. Eddig teljesen normális volt segített, kislányai kinőtt ruháit is ideadta (ő ajánlotta fel mielőtt valaki ítélkezne). Jó módúak, férje reggeltől estig dolgozik anyósáék gazdagok vettek nekik házat. Életében egy percet nem dolgozott mindent a segge alá rak a férje mégis én vagyok a szar hogy 5 hónapos lanyom van és épp nem dolgozom. Először azon akadt ki hogy férjem vett fel kölcsönt nekem volt egy kis félre tett pénzem és az örökségem ebből veszünk házat. Örülünk hogy lesz házunk még ha kell is kicsit javítani, nem érti meg hogy nem mindenki anyósa vesz házat a fiának..
2019. jan. 28. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Valoszinu a segge alá rakás ellenére keserü és boldogtalan azért a tiétekbe rug ahol látja h családként éltek,kevésből boldogan... Innen fuj a szél gyanitom.. Amugy miköze ahhoz h ,milyen házat vesztek magatoknak,rántsátok le a földre a miss pitát..

58N

2019. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most megnyugodtam.
2019. jan. 28. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan gyerek akivel évek óta sz**t etettek mégse vették el sajnos, szóval abszolút nincs mitől tartanod!
2019. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned. Ha egyedül nevelnéd a gyereket, és drogos örömlány lennél, akkor sem vennék el tőled.
2019. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, én a családsegítő szolgálathlnál dolgozom, igaz csak hr-esként, de azért látok egy-két dolgot: éhező, fizikailag bántalmazott, évszaknak nem megfelelő öltözékben járhatott, tartós, kezeletlen betegségben szenvedő gyerekeket vesznek első körben védelem alá. Ez azt jelenti, hogy kimegy egy esetmenedzser a családhoz, és segíti a szülőket, hogy a gyermeknek rendeződjön az életkörülménye. Ehhez mindent segítséget megkapnak. Második körben van a gyermek ideiglenes kiemelése, ha a szülő nem működik együtt.

A rokonotok nem tudom miről beszél :D üres fenyegetés csak. Viszont ha az éhező, disznóólban lakó gyermeket az éjszaka közepén, részegen baltával kergetitek na, az azonnali kiemelést jelent.

2019. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!