Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Hazajöttem suliból, anyum nem főzött ma, ezért kivettem a fagyasztóból egy adag pörköltet, majd beletettem edénybe és felmelegítettem. Amikor észre vette, elkezdett üvölteni, hogy ezt így nem lehet csinálni, hagyni kell magától kiolvadni, most tönkre tettem, mint mindig mindent. Fogta és kidobta az egészet. Ha el is rontottam valamit, nem lehet normálisan megmondani? Teljesen kiborult, mintha egyébként sem szeretne és csak keresné az alkalmat, hogy mikor hibázom. Mit gondoltok erről?

2019. jan. 29. 14:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
ez most komoly?
2019. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmi baja nem lett volna a pörköltnek. Az csak indok volt a hőbörgésre. Miért ilyen? Mert $z@r anya.
2019. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem rontottad el, csak kellett valami indok,hogy beléd kössön.
2019. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Hat en nemtudom de szerintem annak a porkoltnek semmi baja nem lett volna. En a fwgyott spagettiszoszt vagy akarmit is csak fogom aztan berakom a mikroba kiolvadni.. Szerintem ne vedd magadra ha ennyire idiota anyad..
2019. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Rossz napja van. Vagy máskor is ilyen idióta?
2019. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Nők,mindig máson verik le h hiányzik vmi,legtöbbször a gyerekekükön mert őket okolják emiatt.. :(
2019. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy anyukád változó korban van, vagy rossz napja van? Itt nem te vagy a hibás, valami kiváltotta ezt a viselkedést nála. Máskor is ilyen, vagy csak ma? Legyél megértő, ülj le vele beszélgetni, kérdezd meg, hogy mi a baj.
2019. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
De, lehetne és kellene is normálisan mondani. Nem te vagy a hibás a leírtak alapján. Édesanyádnak valami rajtad kívülálló baja van: munkahelyi, pénzügyi, klimax stb.
2019. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
szólj apádnak h jól verjen alá attól majd lenyugszik. kikéne pókhálózni ott lent és akkor pár hétig nyugi lenne
2019. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Moncsicsi9876 ***** válasza:
95%
Kezdjük onnan hogy nem tetted tönkre a pörköltot,hiába is mondta ezt anyukád.Masfelol én a helyedben megkérdeztem volna tőle ,mondja már meg neked hogy mire egy fagyos pörkölt magától kiolvad ami beletelik órák hosszába is mit egyél?Vagy éhesen uljel le tanulni ,és várd a csodát mire a fagyos étel kiolvad és tudsz végre enni?!Mert ugyebár ő szerinte csak úgy fogyasztható.Egy szo mint száz, le kellene ulnotok anyukáddal beszélni,miszerint bizonyos dolgokhoz a viselkedését és reakcióját nem érted, ha ő szerinte bizonyos dolgokat el is rontasz normális emberek módjára is lehet közölni nem feltétlenül kell ahhoz uvoltenie hogy megertsd.Szeretned hogy jó kapcsolatotok legyen,de hogy ez létrejöjjön kell ő meg te ehhez.
2019. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!