Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a családom megválto...

Miért akar a családom megváltoztatni? Leginkább a szüleim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pl ezekben: én nem akartam még megtanulni vezetni de ök eröltették és kiakadtak rá hogy nem akarom most megtanulni. Meg amikor nem akartam pár emberrel többet találkozni arra is kiakadtak. Meg ugy ha van valamiben véleményem meg akarják változtatni általában bármiröl is legyen szó :( 20/L

2019. jan. 30. 20:03
 1/4 anonim válasza:
59%

Szia a szülők ilyenek a szerintük legjobbat akarják a gyereküknek


Ha valami nem tetszik ülj le és próbáld meg megbeszélni velük csak előtte nem art rendezni a gondolataidat



Hidd el nem akarnak neked rosszat😁

2019. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Örülhetnél, hogy lehetőséged van ilyenre, sokan szeretnének megtanulni vezetni, de a jogosítvány nem egy olcsó mulatság.
2019. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, föleg az elsönek :)
2019. jan. 30. 20:24
 4/4 anonim válasza:

Na megszólalt az idióta :D (#2) Persze az elsőnek sincs igaza, de legalább korrekt. Az egy dolog, hogy jót akarnak, de nyilván nekik is származik belőle hasznuk, gondolom néha így te is el tudsz vinni valakit valahova, másfelől ezek szerint vagy úgy ismernek h befolyásolható vagy, vagy nem bíznak benned, vagy éretlennek találnak,

de lehetne tippelgetni... a baj az, hogy ennyiből nem lehet leszűrni, szóval ezt neked kell tudni. A vezetésről annyit, hogy nálam is ezt a helyzet, csak én tudom az okát, persze nem borulok ki, majd lesz valahogy...

Ja meg érdekes, hogy 20 éves vagy és a szülők általában pont féltik a gyereket a vezetéstől, hiszen 10-ből 9 autós retardált, szóval lehet az éretlenség dolgot visszaszívom...

2019. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!