Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz férfi egy férfi?

Mitől lesz férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Megveri az asszont.
2019. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
57%

-Nem papucs

-Nem 40 kg-s fiú lány keverék

-Magabiztos

-Intelligens

-Ápolt

-Kedves

-Bátor

-Nem használja ki a nőket

-Őszinte

2019. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Az már egy kihalt állatfaj, ma már olyan nincsen.
2019. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Röviden és velősen: van benne tartás.Akkor is a helyes utat választja, ha senki más nem tenné, és éppen nem húzhat hasznot így valamiből. Tisztelettudó, becsületes, nem él vissza az erejével-helyzetével, nem nézi szarba a nála gyengébbeket, a neki kiszolgáltatottakat. De az utolsó férfi akit ilyennek ismertem, a tulajdon nagyapám volt. Azóta senki nem felelt meg ennek az eszménynek....
2019. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem akkor férfi egy férfi, ha úgy érzi, hogy neki kell segítenie a szüleit és nem a szülőknek őt.


Ha tud felelősséget vállalni a tetteiért és nem a szüleit (párját stb.) teszi felelőssé értük.

2019. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
A megbízhatóságtól és hogy nem hazudik, nem hárít mindent Sorosra.
2019. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem attól, ha nő lehetek mellette. Ennyi.
2019. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy ferfi huseges, magabiztos,van tartasa,vedelmezo,bator, kiall magaert es a szeretteiert,megbizhato,onzetlen,intelligens,udvarias es meg sorolhatnam.. Ha nem fel kimutatni az erzeseit es a felelmeit,ha no lehetek mellette aki nem szegyenli magat es merek onmagam lenni mellette.
2019. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

ha vagány, határozott, alfahím, tudja hol a helye a többi hím között (és persze nem hátul), tudja kezelni a nőket és a többi hímet, igényes, divatos, sokat ad magára, vonzó, sportos, stílusos.

kb ennyi

2019. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerint attól férfi a férfi, hogy tiszteli a nőt és egyenrangúnak kezeli Őt, illetve van benne tartás, intelligens. :)
2019. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!