Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy a párom...

Elegem van hogy a párom állandóan elviszi a gyereket a családjához. Miért nem ért meg a párom?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy másfél éves a kislányunk, sem a szülei, sem a testvérei se senki nem jön el hozzánk látogatóba soha, még mikor megszületett akkor sem, amikor volt a születésnapja még egy üzenetben sem köszöntötték fel, viszont a párom állandóan viszi hozzájuk, én pedig úgy gondolom nem érdemlik meg, ha soha nem volt idejük és kedvük eljönni akkor a kislányomnak sem kell őket meglátogatni. Párom ezt nem érti meg, nem érti hogy miért probléma ez nekem, hiába mondom neki akkor csak néz bambán és folytatja tovább. Például tegnap szerettem volna programozni viszont a párom leszervezte hogy mennek a gyerekkel a testvéréhez, ők voltak kB 3 szor nálunk mi is voltunk párszor, és az elmúlt időben csak mi mentünk, ez már számomra teher és rosszul esik. Elmondtam amíg ők nem tesznek a kapcsolattartásért én sem fogok, ráadásul így lőttek a programnak mert egyedül ment, és szerinte az kikapcsolódás lett volna, szerintem meg nem, ráadásul tervben volt hogy a gyereknek veszek egy kabátot, plusz sütizünk, sétálunk egyet. A testvére gyereke meg nem egy barátságos típus, mindenért irigykedik, nyafog ha még fogják a szülei a gyerekemet, engem meg ez inkább frusztrál, mert az enyém nem ilyen típus. Ráadásul nem rég jöttek haza a kórházból mert beteg volt. Szóval aki esetleg járt hasonló cipőben hogy nyitotta fel a párja szemeit, anélkül hogy elhordta volna mindennek a családtagokat.

Hozzá teszem hogy ma is elment a nagynénjéhez, ahol szintén van 4 közösségbe járó gyerek, és most felénk elég nagy vírus terjed, nem örülnék ha beteg lenne a gyerek, igyis elég fárasztó hogy 7 napból 5 napot kettesben vagyunk, beteg gyerekkel meg még rosszabb lenne.


2019. febr. 3. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

"Elmondtam amíg ők nem tesznek a kapcsolattartásért én sem fogok"


Akkor mit csodálkozol?

2019. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát akkor pukkadj meg nyugodtan. Ez nem az ovi, hogy strigulázzuk ki hányszor mit csinált. Hozzánk se jön soha senki, mi megyünk másokhoz és kényelmesebb is nekünk így. Számomra nonszensz, hogy a gyereked úgy jár családlátogatásra, hogy te nem mész velük.

Ebből a történetből egyelőre nekem az jön le, hogy antiszoc, lusta és gyerekes vagy. És önző is, mert csak azért mert nem járul eléd a párod családja akkor már a gyerekedtől is megvonnád, hogy lássa őket.

2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy téged nem bírnak valamiért a párod rokonai, de attól még a párod szeretné, ha a gyereketekkel jó viszonyban lenne az ő családja.
2019. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

7 napból 5 napot kettesben vagytok, és még hétvégén sincs veled a párod, veletek hármasban, hanem a rokonokat látogatja?


Tisztában kéne lennie azzal, hogy ti vagytok a családja, a legfontosabbak. Mi az, hogy téged otthon hagy?


Milyen gyakran jártok el hármasban? Kettesben? Szerintem azért lép le, mert neki kell a társaság és nem éri be veled, jobban szeret beszélgetni a rokonaival..


Szerintem téged is ez zavar, ahelyett, hogy a rokonait szidnád, inkább a kettőtök kapcsolatára és a fontossági sorrendre koncentrálj.


Amúgy sokkal kényelmesebb vendégségbe menni, mint vendégeket fogadni, én a helyedben örülnék ennek..

2019. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Végül is igen, bizonyára nagyon kíváncsiak rá főleg hogy üzenetben is lusták felköszönteni, és jelzem hogy én tettem lépést feléjük, mentem hozzájuk, mondtam nekik hogy ők is jöjjenek nyugodtan, de nem valósult meg, szerintem én nem vagyok hibás!
2019. febr. 3. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, egy másfél évest üzenetben felköszönteni???

Gondolom, amikor a párod vitte, személyesen, puszival megtették. Nem mintha azt a felköszöntést is értené a gyerek, a puszi, az ölelés, amit megért.

Nagyon ellenséges vagy velük, biztos érezhető is, jó, hogy nem mennek. Az sem mindegy, hogy konkrét meghívás volt a részedről: mondjuk 5-én délre várlak titeket ebédre, vagy egy ilyen általános "gyertek ti is".

2019. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#3 "Lehet, hogy téged nem bírnak valamiért a párod rokonai, de attól még a párod szeretné, ha a gyereketekkel jó viszonyban lenne az ő családja." De akkor érzelmileg intelligens ember először a saját párjával beszélné meg a dolgot, hátha megoldható a helyzet. Ha a párját ilyenképpen tkp. szégyelli a rokonok előtt, az kiváló táptalaja a későbbi feszültségnek.
2019. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
kicsit az az érzésem, hogy az előbb törölt és kivágott anyóselvitteagyereket-kérdező új regje vagy...
2019. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Addig csinálsz te is programot magadnak.. vagy ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal? Nem neked kell tetszeni ez az egész hanem a kislánynak ha ő szeret menni akkor mi a probléma?
2019. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem rólad szól, hanem a gyerekről
2019. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!