Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem akar a gyerekével...

Aki nem akar a gyerekével lenni annak minek gyerek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy megtehetné (jó anyagi körülmények), de ő mégis ahogy lehet lepasszolja és megy vissza dolgozni.

Én úgy gondolom hogy egy édesanya ha megteheti szeretne a gyermekével lenni és ott lenni az első szavánál, lépésénél..... Stb


2019. febr. 12. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
azért hogy legyen mit kérdezned. Mi közöd hozzá, ki hogyan él?
2019. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Társadalmi nyomás. Ha nem szülsz, nem is vagy ember. Fogy a magyar, nem tudtad?
2019. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem akarsz éjjel-nappal a kocsidban lenni folyamatosan, akkor neked minek kocsi?
2019. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem szülsz nem vagy jó tehén kit érdekel akarsz e elleni,meg sokan max a juttatásokért szülnek,v megfogni adott pasit..
2019. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azért ne hasonlítsunk már egy gyereket egy tárgyhoz.
2019. febr. 12. 19:50
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Te "úgy" gondolod, más meg máshogy gondolja!

Most te akarod eldönteni, hogy kinek is van igaza, ki hogy éljen?

Akit nem elégít ki a pelenkázás az már ne is szüljön, mert úgyis rossz anya?

Ki szerint?

2019. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Attól mer vissza megy dolgozni nem rossz anya. Pont.
2019. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
jaj, gyerekfétis reloaded. Fogadd örökbe, ha ennyire zavar. Mondjuk nekem a szomszédom csinálja ezt, illetveaz ott élő nyugdíjas párocska lánya, állandóan hozza a kölykeit, ami nem zavarna mert mint mondtam, az ő dolguk. Lenne, de bszik megnevelni őket. Nyaranta vannak a legtöbbet itt, de akkor heti 6 napot biztos, és elviselhetetlen hangzavar van reggeltől estig, kisebb megszakításokkal. Na ez mondjuk gáz. Pláne hogy Anyuka most megint szütt egyet, az már pár hetesen itt lakott, láttam ahogy hozta a zanyuka vagy mentek sétálni a nagyival. Gondolom őt is ilyen faszán fogja nevelni és hallgathatjuk a triót...
2019. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Annyira utálom az ilyet. Amikor ismeretlenül megy egymás elítélgetése. Az anyagiakon kívül annyi élethelyzet adódhat, ami miatt bölcsibe ad valaki egy gyereket. Nézzünk párat:


- Valamilyen kulcs pozícióban vagy. Egy kolleganőm pl megkérdezte, hogy mi a feltétele annak, hogy vissza tudjon biztosan jönni oda, ahol. Korrekt módon meg is mondták, hogy mit kell tennie. Nyilván a 3 évig otthon vagyok és majd valamikor jövök nem tartozik a lehetőségek közé. Nyilván nem fogják 3 évig tartani az állását, 3 év múlva azt kapja, ami épp niytva van. Kb 1 évre meg látnak annyire előre, hogy úgy alakítsák a szálakat.


- Gyorsan változó iparágban vagy. Én pl programozó vagyok. Szerinted megtehetem, hogy 3+ évig hozzá se nyúljak majd? Egy másik kolleganőm 1 évet volt csak otthon és újra be kellett tanulnia. Ugyan ez egy gimis tanárnak nem probléma, Petőfit, vagy a geometriát 3 év múlva is pontosan ugyan úgy fogják tanítani a gimikben.


- Egyszerűen mindenkinek jobb így. Mi van ha a munkától jobban érzi magát a nő? Amikor az egyik kolleganőm visszatért pozitívumként említette, hogy sokkal több energiája van a gyerekre, amikor otthon van. Jól esik lemenni vele délután a játszótérre és sokkal szívesebben beáll homokozni miután szellemileg lefáradt.


Utolsóként pedig megjegyezném, hogy semmi közöd hozzá. Undorítónak tartom, hogy a kisgyerekes anyákat 0-24 minden lépésükért megkérdőjelezik. A többség arra törekszik, hogy a legjobb legyen a családjának és mégis egész nap az ömlik rájuk, hogy rosszul csinálják.

2019. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te úgy gondolod, más meg másként gondolja... pl. a munkáját is szereti, nem csak a gyerekét...
2019. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!