Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám alkoholista?

Szerintetek anyukám alkoholista?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám kb olyan egy éve minden hétvégén részeg, néha hétköznap is elő fordul. Egyszer arra értem haza hogy öntudatlan állapotban fekszik a kanapén, aztán felállt összeesett nekem kellett felkaparnom a földről, ezután az eset után pár hónapig nem volt semmi, de 1 éve megint ez van, már amikor felkelek reggel szombat/vasárnap látom, hogy részeg és érzem a pia szagot. Apa próbál vele beszelni de nem segít sokat én is próbáltam de azt mondja hogy ő nem is iszik.

2 éve volt szívinfarktusa és tanár ami stresszes valamint cigizik is. Mit csináljak szerintetek? Próbálok neki segíteni, de ha részeg egyszerűen nem bírok normális lenni vele, de ha nem az segítek neki, de azt mondja sokszor hogy miattam fog meghalni ha így folytatom pedig a legtöbb vitát ő generálja.

A válaszokat köszönöm előre is!

U.i: Van Xanaxa meg Frontinja is nem tudom hogy piaval veszi-e be őket mert amikor részeg nem kiabál hanem ilyen full kómás.


2019. febr. 12. 20:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom elmagyarzáni de a tekintete ilyen semmit mondó, üres olyankor semmi élet nincs benne, nagyon ijeszto.
2019. febr. 12. 20:59
 2/20 anonim ***** válasza:
2019. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

"Szerintetek anyukám alkoholista? ... kb olyan egy éve minden hétvégén részeg"

És ebből neked nem elég egyértelmű?

2019. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én őket keresném meg:

[link]

2019. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Full alkoholista. Mi történt, ami miatt iszik?
2019. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Alkoholista és gyógyszerfüggő. A lehető legrosszabb párosítás. Ez már klinikai eset mindenképp szakemberek segítségére szorul ha akarja ha nem.
2019. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2019. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sajnos, az. Az egész család nem tudom rá tudná -e beszélni hogy kérjen segítséget...

Egyébként Xanax, Frontin ugyanaz, maga a hatóanyag ugyanaz, csak két néven forgalmazzák.

Megkeresheted a következő szervezetet és kérhetsz tanácsot:

[link]

Addiktológust is kereshetsz közeletekben.

2019. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem amig leirtad egyertelmuve valhatott volna hogy alkoholista, raadasul ha nyugtatoja van akkor tutira raiszik. Apad helyeben ultimatumot adnek, ha nem rakja le elvalnek es te is menj apaddal, legalabb probaljatok neki ezt mondani talan osztonzi annyira hogy letegye. Ennek hosszutavon nem lesz jo vege, es ha okot se ad ra miert iszik akkor nem is fogja abba hagyni. Azert a tanari munka nem olyan stresszes, egy gyari munka vagy mas is stresszesebb ennel! Es altalaban az alkeszok a stresszre fogjak, jo kifogas holott nem nez se teged se apadat ebben csak magat. Vagy elvono vagy beszeljetek vele de nagyon komolyan es apad lepjen az ugyben.
2019. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Apádnak nincs vaj a füle mögött? Lehet megcsalta,csalja,azért kezdett inni..
2019. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!