Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igazságos...

Szerintetek mennyire igazságos ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Apósomék a nagyobb lány unokájukra,akinek nem én vagyok az édesanyja szìvesen vigyáznak,ő ott lehet akár napokig is.Meg ha nem,megy direkt hìvják.Viszont a mi közös fiunkal már ez nincs, ìgy őt nem kérik,sőt nem is lehet annyit ott mint a másik unoka,szinte egyáltalán nincs is ott.Mivel a nagy,mama azt mondja beteg.De a nagyobbik unokárs érdekes hogy nem És,ez a helyzet nekem nagyon rosszul esik,és nagyon fáj.
2019. febr. 21. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Biztos neveletlen a gyereked.
2019. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Vannak nagyszülők akik nem bírják elviselni a gyerekeket. Nem azért mert nem szeretik, hanem mert már idősebbek és nincs türelmük hozzá.

Gondolom az idősebb unkával kevesebb gond van, mint a te gyerekeddel, ennyi.

2019. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb gyerekkel könnyebb. Nem tudom, hány évesek. De talán a tiéd még sokkal több mindenben szorulna rájuk. Az is számít, hogy merre laktok. Pl. ha tesód abban a városban, ahol a szülők, akkor ha bármi gond van, azonnal tudnak érte menni. Ha te 100 km-re, akkor már nem megoldható könnyen.

Nem írtál semmi részletet, hogy mik a körülmények, szóval csak találgattam.

2019. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még az jutott eszembe, hogy akkor legyen a gyerek a másik nagyiéknál.
2019. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy mennyi idős a nagyobb unoka és mennyi a te gyereked.
2019. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem neveletlen a gyerekem.Illetve nem lakunk,messze 3-utcányira.Sőt inkább a másil unokájuk lakik másik városban,mi sokkal közelebb vagyunk.
2019. febr. 21. 09:34
 7/21 A kérdező kommentje:
A nagyobb unoka 7-éves a fiam kettő
2019. febr. 21. 09:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 2 évessel sokkal több feladata van, mint egy hétévessel.

Ti gondolom, eleve összefuttok, mert közel laktok, így nem is érzik, hogy szükséges lenne, hogy napokig náluk legyen.

2019. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Illetve azt még el felejtettem,hozzá tenni hogy a férjem ês akitől van a lánya az anyuka nem akarja,adni a páromnak a gyereket egyáltalán hogy nálla legyen,és ezért az anyuka a párom szüleihez viszi el minden hétvégén a nagymamához a gyereket ha ez számìt.
2019. febr. 21. 09:42
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem futunk össze mivel nem igazán kérdezik meg a hétköznapokban se hogy,hogy van a gyerekem.Sőt el se jönnek meg nézni a hétköznapokon se ezért is fáj
2019. febr. 21. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!