Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm miért viselkedik így?

A sógornőm miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Nekik már van egy gyerekük.

Mi most vagyunk a próbálkozás időszakában.

Ő állandóan beszél a babájáról. De ha én megemlitem a baba tervezést nem mond semmit. Vagy elkezd arról beszélni, hogy anyósunk mennyire rendes volt vele és mindig kisergette öt a vizsgálatokra, meg ő fogta meg először az újszülöttet stb.

Nem tudom, olyan érzés mintha zavarná hogy babát tervezünk.


2019. márc. 13. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy fél, hogy kikerül a rivaldafényből ő vagy/és a gyereke. Féltékenység.


Csak nekem furcsa, hogy a babatervezést a sógornővel vitatjátok meg?

2019. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazabol jónak gondoltam a kapcsolatunkat. Felmerult pár dolog amiben megkerdeztem őt, mégis tapsztaltabb.
2019. márc. 13. 16:40
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

#1-es, igen, csak neked furcsa. A batyamek is es mi is most probalkozunk, a sogornommel siman kibeszeljuk egymasnak.

Kerdezo, nem lehet, hogy tudat alatt inkabb te vagy feltekeny, mert neki mar van gyereke?

2019. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak beszédes típus. Azért nem kérdezget téged, mert akkor te beszélnél, ő pedig utál hallgatni.
2019. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehet csak nem akar okoskodni nem gondolod? Ebbe nem lehet bele szólni. Ez amit írtál nem utal semmi féltékenységre.
2019. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem simán csak tapintatos. Jellemzően ott külön projekt a babatervezés, ahol nem jön kapásból össze. Tudja, hogy ilyen esetben egy nőnek bármilyen nyugtatgatás, tanács is rosszul eshet.
2019. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, mivel lehetne kommentálni, hogy ti most azért szexeltek, hogy gyerek legyen. Én nem vagyok prűd, de úgy érezném, ez nem rám tartozik és nem is akarnék hozzászólni.


Nem gondolom, hogy bármi rosszindulat áll a viselkedése mögött. Valószínűleg én sem mennék bele egy okén kívül ebbe a témába.

2019. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem találok rossz indulatot a viselkedésében.
2019. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a babatervezés a téma, a babájáról tud beszélni, gondolom arról meg nem akar, hogy hogyan készül. Meg is értem, hogy nem kíváncsi a bátyja szexuális életére.
2019. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nyilván nem is erről beszélek neki, hogyan készül a baba.

Hanem maga a terhesség szakaszairol, hogy mikor milyen vizsgálat van, milyen lenne babával az élet, munka stb.

Soha semmire nem mond semmit, mint ahogy irtam csak elohozza anyósunkat hogy ő milyen volt vele. Én teljesen normálisan kérdezek valamit és mindig ez a vége. Vagy lehurrog, pl abban hogy minek kell nekem orvos.

2019. márc. 13. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!