Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm miért viselkedik így?

A sógornőm miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Nekik már van egy gyerekük.

Mi most vagyunk a próbálkozás időszakában.

Ő állandóan beszél a babájáról. De ha én megemlitem a baba tervezést nem mond semmit. Vagy elkezd arról beszélni, hogy anyósunk mennyire rendes volt vele és mindig kisergette öt a vizsgálatokra, meg ő fogta meg először az újszülöttet stb.

Nem tudom, olyan érzés mintha zavarná hogy babát tervezünk.


2019. márc. 13. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Lehet,amikor már teherbe fogsz esni,akkor másképpen fog reagálni, igy talán kényes még neki ez a téma.
2019. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Egy megszületett babáról már van mit beszélni. Mindennap csinál valami aranyosat, meg lehet kérdezni, tud-e már hasra fordulni, hasfájós-e még, kinőtte-e a ruhácskáit, stb.

Egy még csak tervezett gyerekről mit lehet beszélni? Ha terhes lennél, akkor lehetne, de ha még nem is vagy terhes és már túlpörgöd a témát, az lehet, hogy fárasztja, na meg a bátyám nemi életéről én se akarnék tudni.

2019. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Mnek kell orvos,mért ő nem járt orvoshoz bokorban szült,kérdezd meg tőle?
2019. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem igazán értem a nagy problémát, de szerintem te sem.

Most mégis mit vársz, mit szóljon hozzá, hogy gyereket csináltok?!

2019. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább a te féltékenységedet latom. Nem is annyira a baba miatt,hanem anyós miatt. Előre megnyugtatlak,ha az bánt,hogy hozzá kedves az anyós,az nem azt jelenti,hogy téged nem fog szeretni.
2019. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

óóó én sógornőm amikor szülte a gyereket mindenki úgy odavolt. Én is örültem stb. és én még csak fel sem hoztam a gyerek témát anyós kérdezett rá és akkor is csak azt feleltem, hogy majd amikor eljön az ideje akkor jöhet a baba (tehát sógornőt még csak nem is provokáltam). Erre a sógornő olyasmiket mondott amiből az jött le hogy engem meddőnek hisz és ezt azzal zárta, hogy "hehe, bezzeg nekünk 2 hét alatt összejött".

Nem a tény bántott, hogy nekik hamar jött össze stb. hanem az, hogy ha eleve azt hiszi, hogy meddő vagyok, akkor ennek tudatában hogy mer ilyen hülyeségen hencegni?

nem elég hogy meddőnek hisz csak mert nem egyből szülök még ezt is benyomja... van ilyen ember, ez az össz amit feltud mutatni, hogy szült és amint féltve érzi a kis trónját belerúg a másikba akkor is, ha neki esze ágában sem volt versengeni...

2019. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsoval és ez nem csak a gyerek kérdésben mutatkozik meg,hanem mindenben,ki szült előbb,ki van a tronon,kinek van jobb pasija állása stb,tronon kell hagyni és ignorálni kell a pitába

..

2019. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"hehe, bezzeg nekünk 2 hét alatt összejött"

Legközelebb mondd neki, hogy a jó munkához idő kell.

2019. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én azt mondtam a 2 hét alatt összejött-re, hogy nekem legalább lesz időm rákészülni...

Azért dobtam el az ékszíjat, mert ha azt hiszem valakiről hogy meddő, nem dörgölöm a képébe, hogy hehe nekem bezzeg összejött. Merő rosszindulat volt az egész és szöörnyen nevetséges, mert felőlem övé lehet a trón és az egész birodalom is,azóta anyós is megbántott és a sógornő lett az egyeduralkodó :D a vicc hogy ez nemhogy zavarna, még fel is szabadultam a stressz alól ami ott ért XD

ő azóta is megvan győződve arról, hogy én bármikor elő pattanhatok elvenni a rivaldafényt -.-"

2019. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!