Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg csak angolt tanulok...

Jelenleg csak angolt tanulok és kreszt és nem dolgozok. Szerintetek az normális hogy az anyukám azt mondja hogy segits itthon vagy nincs rám szükség?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 12:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha teljes munkaidőben dolgoznál, akkor is alap lenne, hogy kiveszed a részed a házimunkából (anyagi felelősségvállalás mellett).
2019. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen alap, hogy ha ott élsz valahol, akkor kiveszed a részed a háztartásból. Az angoltanulás meg a KRESZ nem vesz el napi 24 órát az életedből, semmire se kifogás.
2019. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy kétnaponta besegítesz valamivel lóf.sz, már ne is haragudj. Akkor is ki kéne venned a részed mindenből, ha dolgoznál, hát még így. Vagy talán úgy képzeled a felnőtt életed, hogy keresel magadnak valami takaros kis cselédet, aki majd szépen kiszolgál? Felnőtt ember vagy, viselkedj úgy.
2019. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem besegíteni kéne hanem a nagy részét neked csinálni. És ha nem dolgozol miből szállsz be a rezsibe? Miből fizeted a dolgaid? Vagy azt is elvárod hogy ingyenélőként eltartsanak?
2019. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Magad fizeted az angolt és kreszt? Nem? Akkor szerinted itt a gyakorin ki szerint normális? Hm?? Eleve hülyeség a kérdésed, mert erre még itt sem válaszolna senki igennel. Egyébként ez a am, vok, stb. rövidítés nem arra utal, hogy megkomolyodtál volna. Csak szólok, hogy ez már "gáz" még a tinik körében is. A kérdésed provokáló, mert te magad is tudod, hogy anyádnak van igaza (ha valós a kérdés), és van egy csepp agyad. Még ki is hangsúlyozod, hogy nem dolgozol. Bammeg!:)
2019. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15. vagyok. Ráadásul most nézem, hogy anyós-após alkategóriában van a kérdésed. Valahogy nem passzol így semmi.:)
2019. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem normális. Az teljesen rendben van, ha szeretné, hogy te is kivedd a részed az otthoni tennivalókból. Viszont az a rész, hogy különben nincsen rád szükség... A család nem azért család, hogy megkönnyítsük a saját életünket és kvázi erre használjuk a másikat, hogy pl. kitakarítson vagy bevásároljon helyettünk. A háztartás közös, mindenkinek érdeke is a házimunka elvégzése stb., szóval nem arról beszélek, hogy ne legyen munkamegosztás és ilyenek, hanem arról, hogy ez a mondat úgy hangzik, mintha csupán ez az egyetlen szempont lenne fontos számára, hogy hasznot húzzon belőled. Ugyanaz, mint amikor valaki pl. csak a pénzért/eltartásért cserébe tartja a kapcsolatot a rokonokkal, ez sem jobb semmivel sem. Szóval én azt gondolom, hogy nem normális dolog ilyen kijelentést tenni.
2019. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%
Csak a nők főznek mosnak,álmodban,mai nő ugy fél a házimunkátol.. Inkább a müköröm meg a barátnőzés,család meg egyen szart..
2019. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem dolgozol? Legalább 4 órában? Nem értem. Ha ők tartanak el minimum, hogy vesegítesz otthon

Nem kétnaponta, mert ez ciki.

2019. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Ja bocs, hogy én itt suliban vagyok napi 8 órát, érettségizem, nyelvvizsgázom, csinálom a kreszt és a házimunkát, nem tudtam, hogy ezért jár a pihi. Ha hamarabb szóltál volna... 🤔🤨🙄
2019. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!