Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valahogy érni hogy...

El lehet valahogy érni hogy kötelezzék az anyát a háziállatok eladására/elajándékozására? A lényeg hogy el lehessen távolítani őket

Figyelt kérdés
Egy hörcsög meg egy macska (benti) de normálisan kezelik őket (értsd nincs beteges állatimádás, nem körülöttük forog a világ, nem igénytelenek) és nincs allergiás a családban szóval ötletem sincs hogyan lehetne elérni ezt
2019. márc. 15. 17:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%
Ó, és még egy kérdés, el ne felejtsem, az eszedbe jutott, hogy a gyereked mit él át, amíg te kivitelezed a bosszúhadjáratodat???
2019. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem a macska tehet arrol h te egy sz-rházi lettél,igaza van anyádnak én a macskát jobban szeretem a hozzád hasonlo férgektől,magyarságot le se tagadhatod és azt sem h egy sértett pita vagy,nő..
2019. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, te sem vagy semmivel különb, egy ostobáról ítélsz egy egész nemzetet... nyomorult.
2019. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A világ sokkal boldogabb, élhető, szerethető hely volna, ha sokan nem azzal lennének elfoglalva: "miként ártsanak a másiknak". :-(
2019. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%

egy ostobáról ítélsz egy egész nemzetet

Nem saját tapasztalatbol,külföldön élek,de itt kint is a magyar a magyarnak megy,fur,még ok se kell,csak sima jellem irigység rosszindulat..

2019. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Metionin ***** válasza:
100%
Költözz el és akkor nem kell együtt laknod az állatokkal.
2019. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Metoinin a kérdező csak azt akarja h az anyja szenvedjen nem az állatokkal va baja,csak az eszköz lenne a bosszura az állat elvétele,az ilyen embereket utálom..

40N

2019. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt arrol van szo, h a kerdezo elvalt..elkoltozott..es most azon kattog mikent torhetne borsot az exe orra ala. Szerintem az ugyvedre szant penzt inkabb koltsd valami masra..pl. kezeltesd magad.
2019. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy el lehessen távolítani őket.. Szerintem örülnének ha te távolodnál el.. :)
2019. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Beteg egy elme vagy, mintha az exemet hallanám, ráadásul macska és hörcsög is van.... mi bajod van az állatokkal??? Az anyán nem tudsz úgy bosszút állni, mert igazából a gyerekeknek okozod a legnagyobb kárt. Kár, hogy ezt nem fogod fel.
2019. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!