Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kislányunk van,...

5 hónapos kislányunk van, szerintetek a párommal szakitsunk?

Figyelt kérdés

Heti 40 órát dolgozik elhiszem hogy fárasztó,de itthon semmit nem segít. Néha elveszi a kicsit de itthon mindent én csinálok, persze ez a nő dolga, 5 hónapos kisbaba mellett. De jól esne ha kicsit ő is segítene. Úgy bánik velem mint egy k-val csak kielegiti a szükségleteit aztán megy a dolgara.. Egy nap nem telik el hogy ne menjen el valahova nélkülünk. Én meg.persze a 4 fal között a kicsivel, annyi hogy sétálni járok vele a városba, vagy leugrok vele az üzletbe. O most is a haverjaval van melóba is jól érzi magát.. Szinte kikapcsolodik, szokta mondani. Neha megüt, leköpköd. És szó szerint elvarja, hogy szerelmes legyek. Persze van oka hogy még mindig vele vagyok. A kislányom és amikor nem veszekszunk elég jó vele. De a kapcsolatunk 70%-a veszekedesbol all. Kérlek adjatok valami tanácsot.

A helyesírásert bocsi, csak sietek meg a kislányom játszik



2019. márc. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit csinálj, de egy ilyen ember nem érdemel meg családot. Amúgy nem normális, amit csinál. Nem biztos, hogy ez egy stabil kapcsolat, sőt... Neked kell dönteni.
2019. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
42%

Adj neki ultimátumot. Pl heti 3 napban o figyeljen este a kicsire, hogykimozdulhass.

Baba elott is ilyen volt? Gyanitom igen. Minek szultek neki gyereket?

Egyedul birnad?

Amint lehet, add be a picit bolcsibe, es menj vissza dolgozni. Kell a kezdotoke, ha elhagyod.

2019. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit emelnék ki, hoyg néha megüt, vagy leköpköd. Ha együtt maradsz egy olyan valakivel, aki téged le merészel köpni, akkor akár magadat is leköpködheted. Ha te ezek után képes vagy arra koncentrálni, hogy máskor meg egész jó vele, ahelyett, hogy 3 másodpercen belül összepakolnád a holmiját, vagy a tiédet, akkor... ugye érted? Akkor miért ne köpködne és ütne-verne még akár egy egész életen át? Lábtörlőnek és ingyenszexre jó leszel, de már attól undorodik, hogy rád néz, mert veled meg lehet csinálni, hogy akár le is köp. Érted mindezt? Áldozat vagy, de nincs idő ezen sajnálkozni, azonnal lépned kell, a kislányod érdekében is.
2019. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
93%

Magasról tojik a fejetekre...


Amúgy ez egy elavult gondolat, hogy a nő dolga a házimunka.


Tessék a férjednek is felemelni a fenekét a kanapéról, és segítsen!


És mi az, hogy megüt??


Én a helyedben most azonnal szakítanék. A kislánynak is jobb lenne, mi rá a garancia hogy rá nem fog kezet emelni?

Jobb elvált szülők gyerekének lenni, mintha bántalmazott gyerek lenne.

2019. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A terhessegem második felétől változott ennyit a kapcsolatunk. Legelőször akkor kaptam olyan pofont hogy az ágyra estem. Sajnos Szlovákiában élek kisebb városban, nincs bölcsi. De mindig utánam jött sírt, hogy megbanta de már meg sem lep. Nem törődik velünk. Albérletet egyedül nemtudom fizetni, és csak a pénzért nem akarok vele maradni, nemtudom mit tegyek. Közösen akartuk a picit,es érte akár tűzbe is mennek. Ha muszáj a párommal maradok. De mit tegyek a jobb kapcsolat érdekeben? Vagy hogy ne legyen ekkora a feszültség? Szülés utáni depresszióm is van sokat vagyok ideges. De már voltam vele orvosnál.
2019. márc. 20. 13:39
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Pedig semmi keresnivalód egy ilyen primitív vadállat mellett.


Anyaotthon, amíg lábra állsz? Esetleg családtaghoz, barátnőhöz ideiglenesen beköltözni amíg össze nem kapargatsz saját albérletre.


A "párodat" pedig jelentsd fel.

2019. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
98%
A kicsiért pont ne maradj vele. Gyűlölni fogja a férfiakat, ha végig kell néznie, hoygan bánik veled az apja és te ezt hagyod, azt örökíted át, hogy ez a természetes, ezzel megalapozod, hogy ő is egy hasonló szemétládához ragaszkodjon majd és szüljön neki. Nézd, a kapcsolatatokra szükség volt, hogy ez a csodálatos kislány megszülessen. őt sneki mástól nem kaphattad volna meg, de ennyi. Téged - és senkit - nem üthet meg és nem köphet le senki. Ha nem így látod, akkor gondold át azt, hamit írtam, mit tanítasz így a lányodnak? Pénzért vele maradni: prostitúció. Annál az anyaotthon is jobb. kell, hogy legyen más választás, ami ebben a pillanatban talán rosszabbnak tűnhet, azért nem gondolsz rá,,de biztos, hogy ennél jobb.
2019. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ezt tanítsd a lányodnak, hogy normális, ami nálatok megy. Nagyobb eséllyel lesz neki is bántalmazó kapcsolata ha ez otthon a minta. Van barátnőm, aki így nőtt fel és 30 évesen is pszichológushoz járkál feldolgozni, amiket otthon látott.
2019. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
26%
Ne, Te már ezt az életet választottad.
2019. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lennék,és kapnék egy nagy pofont,olyan gyűlöletet éreznék,hogy azonnal összepakolnék,és inkább az utcán csöveznék.
2019. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!