Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, hogy újra...

Mit tegyek most, hogy újra kiderült apa más nővel írogat?

Figyelt kérdés
Karácsonykor kezdődött minden. Januárban derült ki, hogy apa decemberben egy randi oldalon irogatott majd később telefonált egy nővel. Amikor anya rájött teljesen maga alatt volt. Hányt, alig evett és dolgozni sem tudott. Anya nagyon szereti apát és az a baj, hogy apán ez annyira nem látszik. Apa végül megbánta amit tett és megbocsátottunk neki. Erről az egészről én is tudtam, mert anya nem tudta kinek elmondani és magában sem bírta tartani. Most volt a családban szülinapi "buli". Amikor hazajöttünk megláttam, hogy apa egy nőnek írt... Megint. Anyának annyira nem akarom elmomdani, mert tudom, hogy ő ezt már nem tudná megbocsátani másodszorra is. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 23. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
17%
Semmit. Írogatás amúgy sem jelent semmit. Ha tudnád mennyi hulyeséget összeirkáltam már itt.
2019. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Szólj az apádnak,hogy mit csinál már megint.
2019. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kérdezz rá apukádnál, hogy ez mi is pontosan.
2019. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Apukád nem fog megváltozni., jó ha tudod.

Anyukanak szólnék, még lenne esélye egy normális életet élni.

Az a baj, hogy nem csak irkálnak.


De ha nem szólsz anyud akkor is észreveazi.

2019. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha az én gyerekem lennél, akkor örülnék, ha szólnál nekem. Nem jó átverve lenni.
2019. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Valóban nem sokat jelent az irogatás.

Vagyis en is nagyon sok hülyeséget,szekszualis tartalmú beszélgetéseket bonyolítok le...u natkozom,kalandra vágynék...

De csak a beszélgetésnél maradok,mégha egyedülálló is vagyok.

Valószínű apukád is kalandra vágyik,ami persze nem szép dolog.

Ha erősnek érzed magad csak apukáddal beszéld meg,hátha letudod beszélni erről és anyukádnak sem fog fájni.

És nem lesz semmi gond.

2019. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
De gáz, hogy ebbe téged is belevonnak a szüleid, nem a te dolgod lenne ez. Amúgy, a helyedben, nem csinálnék semmit, irkál valakinek, nem egy nagy ügy. Igazából anyádat se értem, felnőtt nő nem kap ettől sirógörcsöt, maximum egy kamaszlány. Mi az, hogy ketten megbocsájtottatok neki? Szóval a lánya megbocsájtja apának, hogy egy nőnek irkált a neten?! Bocs, de nekem ez ful perverz.
2019. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is fontos lenne megbeszélnem utolsó!!!

Ha szeretem édesapam!

2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Ti mifele emberek vagytok, h nektek belefer ilyesmi egy kapcsolatba, hazassagba?.... pfff, nagyon gaz!

Te meg beszelj apukaddal, h hagyja abba, mert ha nem, elmondod anyudnak.

2019. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk fordítva volt, anyu ment félre. Egy ideig falaztam neki mert azt ígérte befejezi a másikkal és természetesen szerettem volna ha a szüleim együtt maradnak. De sajnos nem történt változás ezért elmondtam apunak. Utólag belegondolva jobb hogy elmondtam neki mert véleményem szerint ha egy házasságban egyszer előfordul megcsalás vagy csak halad afelé a dolog akkor előbb utóbb válás a vége mindenképp. A másik meg az hogy nem bírtam elviselni hogy apu ennyire át van verve. Azt javaslom előbb kérdezd meg apádat hogy most mi van. Ha komolyabb dolog is történik akkor mondd el anyudnak.
2019. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!