Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti bele tudnátok...

Szülők, ti bele tudnátok nyugodni, ha a lányotok olyan párt keresne, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, nemsokára töltöm a 26-ot. Volt egy több éves kapcsolatom, ami két éve érte véget nem az én akaratomból. Van egy nőgyógyászati betegségem, ami miatt nehezített teherbeeséssel kell majd szembe néznem, meddőnek nem vagyok nyilvánítva. Mégis nagyon félek, hogy nem lehet természetes úton gyerekem. Nagyon szeretnék olyan párt, akinek mér van gyereke, így ha esetleg nekem nem lehet saját, egy másik embert nem fosztanék meg ettől. Talán úgy a másik fél is könnyebben elfogadja, ha neki van már. A családommal még nem mertem megosztani ezt az elképzelésemet.

2019. márc. 24. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez miért kéne hogy kizàrò ok legyen? Mellesleg 25 evesen ugy dontesz ahogy akarsz, olyan part valsztasz aki neked a legmegfelelobb. Akàr van gyereke akar nincs.
2019. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

A betegségedről tudnak a szüleid?

Ha azt tudják, akkor - magamból kiindulva - szerintem egy normális szülő csak helyeselné ezt.

Először is, az ilyen férfiaknál lenne több esélyed. Ha egy nő nem tud gyereket szülni, akkor az átlag családcentrikus férfi nem vele fog kezdeni, hanem a másik ugyanolyannal, akinek nincs ilyen problémája.

Másrészt lehet, hogy az a gyerek lenne számodra az egyetlen lehetőség, hogy többé-kevésbé átéld, milyen gyereket nevelni. És minél kisebb gyerekről van szó, annál több örömet tudnátok adni egymásnak, amiből kár volna kimaradnod.

2019. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Igen, minden további nélkül elfogadnám. Az élet majd alakítaná utána a dolgokat.


Mondjuk előre egyet azért elmondanék: ha később mégis lenne saját gyereked, a párod gyerekét nem szabad egy pillanatra sem elhanyagolni..

2019. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
ÉN tisztába vagyok vele,h a szüleim nem örülnének ha én,vagy a bátyám olyan partnert vinnénk haza akinek van gyereke. Van aki elfogadja van aki nem. Viszont ilyentől eleve nem kell tartaniuk a szüleinknek,mert sem én sem a tesom nem kezdene olyannal akinek gyereke van!
2019. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha petefészked és méhed van, akkor gyereked is lehet, legfeljebb lombikkal. Úgy veszem ki a szavaidból, van egy kisebbrendűségi érzésed emiatt, pedig nem kellene, hogy legyen. (Ha emiatt hagyott el a párod, akkor azért van padlón az önbizalmad, de ettől még te értékes ember vagy.) A szüleid helyében nem szólnék bele, mert a te életed. Viszont a te korodban még nem nagyon van olyan férfi, akinek van gyereke. Szerintem most még csak ismerkedj azzal, aki tetszik, ne ez legyen a szempont.
2019. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
A szülőknek ehhez semmi köze, a gyereknek szíve joga eldönteni.
2019. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
*máhogy 25 évesen má
2019. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
*szóval ők csak elfogadni tudják
2019. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Emiatt nem szabad így gondolkodnod!

Egész életedben nevelnéd más gyerekét?

Van lehetőség, hogy saját gyereked legyen!

Ennyi idősen előtted az élet.

Keress egy normális férfit, aki megért, és vágjatok bele együtt a babaprojektbe.

2019. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem örülnék neki, de nyilván elfogadnám.

Viszont azt ne várja el tőlem, hogy unokámként szeressem egy vadidegen gyerekét.

2019. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!