Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Tudnátok adni pár tanácsot.

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt ,nyáron házasodunk . A párom testvérének a feleségével nem jó a viszonyom ,nagyon csunya dolgokat írt és mondott rám olyanokat amiket nem engedi hogy ide kiirjam . Viszont novemberben "kibékültünk" viszont hallotam hogy a párom apukájával és az élettársával beszélték hogy csak az esküvöig bírja ki utána nem számit mi lesz . A hátam mögött még mindig mocskolnak a párom folyton azt mondja csak hogy ne foglalkozzak velük de egyszerüen nem tudom hogy ne foglalkozzak vele miközben tudom hogy nem fejezték be. Lassan kezdem lehinni hogy a párom melléjük áll és nem mellém. Hogy tudnám elérni hogy ne foglalkozzak velük?

2019. márc. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván van valami oka annak, hogy ennyire csúnyákat mondanak rád! Nézz magadba! Mit csináltál, mondtál? Mivel hoztad ki belőlük ezt az utálatot?

Tudod, a másik oldalnak is megvan a maga igazsága, most ne várd el, hogy mindenki elkezdje szidni azt a nőt! Ha te egy ártatlan kis szerény nő vagy, biztos senki nem mondana rád semmit! Szóval kivele, mit csináltál??

2019. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha te azokat a dolgokat nem csináltad, mondd meg nekik.De a párodnak is ez a véleménye rólad?Vagy miért nem áll ki melletted?

Ha szeret és elfogad, akkor neki kellene leállítani a mocskolódást végleg.Téged megvédeni.

Ha nem állítja le, nem szeret igazán, vagy nekik ad igazat, kétszínű.De így minek az esküvő?

2019. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mit foglalkozol vele? Mindenkinek joga van azt gondolni és mondani amit akar. Neked meg jogod van megszakítani a kapcsolatot olyan emberekkel, akik nem kedvelnek. Nem tudod megakadályozni, hogy beszéljenek rólad. Nem is értem hogy jön ahhoz bárki, hogy meg akarja szabni másoknak miről beszélhetnek. De azt megteheted, hogy nem veszel tudomást róla. Majd megunják.
2019. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám a szemébe, hogy ne mondjon rólam olyat, ami nem igaz. De a férjem is. Nem intézné el annyival, hogy ne foglalkozz vele. Ha ez nem használ, akkor nem tartjuk a kapcsolatot.

Jártam már így, bár nem családtaggal, hanem baráttal.

2019. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, le kell sz@rni őket, másodszor is pedig válassz olyan párt magadnak, aki kiáll melletted. Beszéld meg a pároddal, hogy álljon ki melletted, mert ez nem lesz hosszú távon jó.
2019. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan igaza van a párodnak. Az a legtöbb, amit tehetsz, hogy leszarod. Csak az idődet pazarlod, meg az életed keseríted vele, ha ilyenekkel foglalkozol
2019. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párodnak teljesen igaza van, nem kellene velük foglalkoznod. Kit érdekel, mit pofáznak? Nem kell erőltetni a jó viszonyt, főleg nem egy ilyen kétszínű bagázzsal.
2019. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) Köszönöm a válaszokat :)



Az első hozzászolonak irnám hogy az a hibám hogy nem azt csinálom amit a sogornőm mond ,meg az hogy hozzá megyek a páromhoz. A sogornőm a párom ex barátnőjével van jól,ő eddig irányitotta a a családot és most rájőtt hogy velem ezt nem lehet.


A párom tőbb mint egy évig nem ment a testvéréhez és nem is hívta őt csak akkor találkozott velük mikor azok jőttek haza vidékre.

2019. márc. 25. 13:14
 9/9 A kérdező kommentje:
A párom megmondta nekik hogy ameddig igy beszélnek rolam mást ne is várjanak tőle (mondjuk ezt nem hallottam) viszont utána tényleg békülni akartak . A párom is azt mondta nem parancsolhatjuk meg hogy mit beszéljenek , ha mégegyszer egy csunyát meghall hogy mondanak rolam azt mondta kinyítja a száját.
2019. márc. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!