Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ilyenben...

Mit tennétek ha ilyenben lenne reszetek?

Figyelt kérdés
Volt mar reszetek csaladon beluli eroszakra? Ha igen mit tettetek? Nekem sajnos mar 4x volt ilyenben részem... Nagyon szeretem a szuleim de nem tudok mit csinálni... Apám iszik es ezert van ez amugy nem lenne semmi probléma.. Mit tanacsolnatok nekem?

2019. márc. 28. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Apukám verte anyukámat. Elváltak.

Utána anyukám bántott engem, megvert, ordítozott, megalázott. Amikor nagyobb lettem, akkor már nem csinálta. Nem tudom, miért, talán nem merte, vagy félt, hogy elmondom másoknak. Felnőttként meg akartam vele ezt beszélni, de letagadta, ő nem emlékszik semmi ilyenre.

Nem jó, elég gátlásos lettem emiatt.

2019. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

És az,h iszik,szerinted magyarázat erre? Az én apám is szokott inni,persze nem mindennapos szinten,de attól még nem egy vadállat.

Azt megkérdezhetem,h fiú vagy vagy lány és hány éves? És konkrétan milyen jellegű erőszakra gondolsz?

2019. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálatok vagyis inkább mit takar az erőszak?
2019. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyan embert szeretni, aki bántalmaz. Rengeteget vertek gyerekkoromban, felnőttem, elköltöztem és azóta semmilyen kapcsolatot nem tartok a szüleimmel, ez már így is marad.
2019. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!