Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem olyan a kapcsolatunk...

Már nem olyan a kapcsolatunk mint régen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat már több éve sokszor mondja hogy hozzámköltözik de én külföldön élek és a nyelvet nem tanulja azt viszont tudom hogyha kiköltözne ő maximalista és mindig mindent elsőre jól akar csinálni de ha hozzászólnának és ő nem értene csak mérges és szomorú lenne. Amit nem akarok. Havonta találkozunk de ez most elcsúszott 2 hónapra és már nagyon nehezen bírom minden este sírok de ő ezt nem tudja. Vannak dolgok amiket meg pár évvel ezelőtt mondott nekem azóta a fejembe vannak és kicsi az önbizalmam ez miatt. Ő egy nagyon nagyon jó ember és imádom hálás vagyok hogy ő van nekem és szakítani nem akarok mert tudom hogy összetörnék és tudom hogy még egy ilyen jó embert nem találnék. De most nem tart sehova a kapcsolatunk mit tehetnék....

Nemrégiben elkezdtem fogamzásgátlót szedni nem tudom lehet az miatt vagyok nagyrészt ilyen..



2019. márc. 29. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
A távkapcsolat miatt nehezen mutatja ki mit érez, néha becézget meg ilyesmi de már 2 hónapja nem ölelt meg, nem csókolt meg, nem bújhattam hozza és ez nagyon fáj...
2019. márc. 29. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"Vannak dolgok amiket meg pár évvel ezelőtt mondott nekem azóta a fejembe vannak és kicsi az önbizalmam ez miatt."


Biztos csupa szépet mondhatott, ha az önbizalmad megrendült! És valóban nagyon jó ember lehet...


"Nemrégiben elkezdtem fogamzásgátlót szedni... "

Minek? Alig találkoztok...


Bőgd ki magad és keress mást.

2019. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tuti félre megy a pasid, de jól is teszi. :D
2019. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Távkapcsolatban minek a fogamzásgátló ??
2019. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem hagyod, hogy hozzád költözzön? Azt írod óvni akarod őt , hogy ne legyen szomorú. Ő meg jól belegázolt a lelkedbe és azóta se beszéltétek meg.

Had jöjjön, ha jönni akar, aztán küzdjön meg a kinti élettel, ahogyan te is megküzdöttél.

Amúgy szerintem tuti van másik csaja. Kifelé mit mutat vannak közös képeitek amit felvállal? Mit mond ha a kapcsolatáról kérdezik?

Te szerelmes vagy egy ábrándba, ő pedig kiélvezi. Azért több évig ezt csinálni... sokat kivesz az emberből. Na meg hogy havonta találkoztok... mennyit egy hétvégét? Az nem sok.

Szóval ne féltsd a kis lelkét, ő se féltette a tiédet, amikor azokat a szép dolgokat mondta. Bíztasd, hogy jöjjön ki, vagy legyen vége és keress magadnak kint párt, mert így csak vesztegeted az idődet. Ha igazán akarna és szeretne, akkor beszélnétek ezekről, vagy ő ment volna hozzád, vagy megteremtette volna a feltételeket, hogy hazagyere.

Maximum tartsd meg talonba, ha hazajössz legyen egy jó estéd, de mint párkapcsolat felejtős.

2019. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké. Kár volt idegenekhez fordulnom talán egy kis megértést vártam de nem tudok 4 évet megfogalmazni nem láttok bele sajnos egy pár mondatban nem tudtátok megérteni tehát nem olyan súlyosan bántott ezt talán rosszul fogalmaztam meg, nem ez a fő problémám. Nem nem lép félre mindennap beszélünk sokat dolgozik és a közös képeinket is felvállalja. Havonta egy hetet minimum de van hogy 2 hetet is attól függ hogy tudjuk kivitelezni. És talán úgy jött le nektek hogy ő egy rossz ember de higyjetek el hogy nem az :) oke nem kellene itt bizonygatnom🤷🏻‍♀️ De jól esik kiírnom magamból :) Szóval talán én reagáltam túl mindegy is kibírom már a következő találkozásig és akkor újra minden jobb lesz. Egyébként ettől a gyógyszertől folyton hangulatingadozasaim vannak, talán valtanom kellene. Na mind1.

Azért köszönöm hogy újra feltoltodhettem általatok meg ha nem is ez volt a célotok

Minden jót nektek a továbbiakban 😉✌🏻

2019. márc. 29. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor mondja hogy hozzámköltözik de én külföldön élek és a nyelvet nem tanulja azt viszont tudom hogyha kiköltözne ő maximalista és mindig mindent elsőre jól akar csinálni de ha hozzászólnának és ő nem értene csak mérges és szomorú lenne"

Először is hagyd, hogy menjen hozzád, te zárkózol el így tőle.

Ha kiment és nem tud válaszolni senkinek mivel maximalista gyorsan ráállna.

Ne gondolkodj helyette, ha menne, engedd neki..

2019. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.👍🏻😊
2019. márc. 29. 17:36
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

En magam is tavkapcsolatban elek, egy bo 1800 kilometeres tavolsaggal.

Kibirhato, de nehezen. Mi is hetek ota mindennap veszekszunk, mint a hulyegyerekek.

Figyelj.

Ha szereted es komolyan vele akarod, akkor had koltozzon hozzad.

Uj lesz szamara is a helyzet, de te ott vagy neki, segitesz neki. Es legalabb egyutt lesztek.

Ne felj a helyzettol. Es a kovetkezo talalka jot fog tenni, egy kicsit megnyugtatja a lelked, es szerintem beszeljetek meg mindent.

Sok sikert!

(Ha szeretnel beszelgetni, irj nyugodtan privatban)

2019. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!