Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál anyádnak ha...

Mit mondanál anyádnak ha kiderülne azt se tudja ki az apád?

Figyelt kérdés

Anyám nemrég bevalotta h nem tudja ki is az apám. Mikor megfogantam sokat bulizott és ivott,és megfordult egy két ágyban. Mikor kiderült h terhes már nem tudott elvetetni,és először örökbe akart adni,de nem volt szíve lemondani rólam. Az utolsó pillanatban mikor már az örökbefogadó szülők is ott voltak,akkor mondta h mégsem.

Mikor kérdeztem apámról azt mondta h mikor kiderült h terhes már nem voltak együtt és ő kiment külföldre,szólni se tudott neki. Elérhetőséget nem tud.

Egy úgymond " jóakaró " mondta h anyám 2 férfival is csináltatott apasági tesztet,de egyik se volt az apám,és h anya csak egy ribi :S

Kérdőre vontam,és akkor mondta el.

Most nem tudom mit gondoljak,vagy érezzek,vagy mondjak neki...

16/L


2010. júl. 4. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sok nő van, aki ugyanezeket a hibákat elköveti fiatalkorában(talán neki sem volt meg a megfelelő családi minta)Emiatt nem kellene haragudnod rá, hiszen felnevelt , sok áldozatot hozott érted, és a lényeg meggondolta magát!Ne haragudjál rá.

26 L

2010. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
91%
Az édesanyád felnevelt, gondolom tisztességesen, a múlt az a múlt...mindenki követ el hibákat. De ne dobott el magától és ez is azt tanusítja, hogy fontos vagy neki. Rossz lehet így felnőni, hogy nincs melletted apa, de anya van. Én megbocsátanám neki ezt:S bár egy hosszas anya lánya beszélgetés nem ártana...
2010. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Szia, szerintem kapott ő elég büntetést az élettől ezért az életmódért, ne bántsd te is. Elmondta az igazságot, szerintem sokan életük végéig titkolták és szégyellték volna, ha első kétségbe esésében meg is fordult a fejében, de mégsem adott oda senkinek és felnevelt. Lehet azért is mondta el, hogy tanulj az ő hibájából. Biztos elő lehetne keríteni az apukádat egy kis nyomozással, ebben a segítségedre lehet, gondolom kíváncsi vagy rá te is, csak fel kell készülnöd, hogy nem fog kitörő örömmel fogadni.
2010. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Végülis felnevelt és válaszolt a kérdésedre, most ne azért cseszegesd szegényt, mert fiatalkorában nem az a szent szűz kislány volt, hanem élte az életét.

Akkor kéne utálnod, ha ezekután örökbe adott volna. De ő ehelyett egy végre felelősségteljes döntést hozott és elvállalta az anyaság minden nehézségét. Ved úgy, hogy te kellettél ahhoz, hogy anyád elkezdjen felnőni végre.

2010. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Úr Isten...:S Teljes szívemből megsajnáltalak, ez nagyon brutális...Komolyan...mintha egy sorozatfilm része lenne...:S Én nagyon kiakadnék. Főleg, hogy odaakart volna valaki másnak adni...Én nagyon haragtartó vagyok, biztos hogy egy jó ideig anyámmal nem tudnék mit kezdeni, de csak az édesanyád... Próbálj meg vele beszélni, de mindesetre ne tégy úgy, mintha semmi sem történt volna, had legyen csak lelkiismeret furdalása. Szerintem nem neked kell majd kezdeményezni a kibékülést. Ha anyád erre sem lesz rest, akkor szépen leültet és megbeszélitek a dolgot, ha nem...MInd1. A legjobbakat Kívánom Neked!
2010. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

adj hálát az égnek, hogy édesanyád megkomolyodott!


bár úgy tűnik, hogy édesapádat sosem fogod megismerni, ne felejtsd el, hogy anyukád apád helyett, kétszer is meghozta az áldozatot, hogy felnevelhessen téged!

2010. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Évekig hazudozott nekem,mikor a fejemhez vágták h neked nincs is apád,csak nyeltem :(

Nem tudom mit gondoljak.

Van egy nővérem is,nagyon rossz volt látni mikor érte jött az apja,hozzám meg senki :(

Én azután lettem h a tesóm apja és anya szétmentek

2010. júl. 4. 12:24
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

azért jó ha az embernek vannak ilyen "jóakarói"....anyukád nem ribi, nem mondott le rólad, felnevelt, de nem tudja ki az apád.....gondolt magad a helyzetébe, te közölted volna mondjuk vasárnapi ebéd közben, h nem tudja kitől vagy, a legegyszerűbb megoldást válszotta....kitalált egy apát.....nem azt mondta, h látod kislányom a szomszéd Józsi bácsi a Te apád.....szóval külföldön egy idegen v itthon egy ismeretlen az kvázi mindegy.....

Az h a fejedhez vágta az nem volt szép, de beszéljétek meg, hidd el h neki is rossz ez így!

2010. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj anyukádra emiatt, ezért még nem ribi. bezzeg az apádat senki nem vonja felelősségre, hogy miért nem tud arról, hogy van gyereke. Attól még, hogy a nőre osztotta a természet a gyerek kihordásának szerepét, a férfi is ugyanúgy fleelős. ha anyukádat vki ribinek hívja előtted, az szégyeljen el magát.
2010. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

nem anyukám vágta a fejemhez h nincs apám...

hanem volt ugy h a tesóm mikor még kisebbek voltunk. A suliban,az oviban...

A gyerekek elég szemetek tudnak lenni :S

2010. júl. 4. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!