Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya (11) nagyon bunkó...

Párom lánya (11) nagyon bunkó velem?

Figyelt kérdés

Még csak 2x találkoztunk, de állandóan nyafog, folyton kettőnk közé áll. Én próbáltam megérteni. Nem miattam mentek szét, ők már 4 éve elváltak, és jelenleg a lány apukánál van. Mondtam páromnak, hogy a gyerek köszönni se tud nekem. Direkt nem eszik abból, amit főzök, fujjol, szerinte büdös stb. Nem tudom mit kellene tegyek. Párom nagyon szereti őt, ez érthető. De ilyen hozzáállással Mit lehet kezdeni?

Eleinte az én fiam is mindig hazaküldte a párom, ő 4 éves, de én rászoltam és azóta megkedvelte.


2019. ápr. 1. 18:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Köszöni neki te, kérdezd meg, hogy mit enne, és ahelyett, hogy két találkozás után a gyk-ra jönnél mártírkodni, kommunikálj a gyerekkel. Ő csak kicsi, de nem hülye, idővel javulni fog a helyzet, ha türelmes vagy, és szeretettel fordulsz felé.
2019. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%

2-szer találkoztál a lánnyal, és főztél neki és elvártad volna hogy örömmel megegye meg levontad a következtetést hogy köszönni sem tud és bunkó? És szóltál a párodnak is-árulkodtál és bemártottad?

Szerintem ez nem kicsit gyors tempó, ráadásul már nevelnéd más gyerekét, két találkozó után.

Nyilván érezte a lány, hogy rájuk telepedtél, ez ritkán vált ki szimpátiát. Felnőtt csak max magában undorodna a viselkedésedtől, egy gyerek őszinte. Ha az én gyerekemről lenne szó és állnál így hozza, kirúgnálak. Valószínű ez így is fog történni.

2019. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell csodákat várni egy 11 éves gyerektől a második alkalom után?
2019. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Na de te a pasiddal is alig találkozol, és szakítani akarsz vele, akkor nem mindegy???


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Azért jó lenne, ha nem főznél büdöset.
2019. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekek így reagálnak új helyzetre, - ha nem is mutatja - fáj neki, hogy szétment a család és ilyen reakciói vannak.
2019. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
Akkor a kérdéseid alapján te már kétszer dobni akartad a pasidat(csajként), de mivel a gyerek az apjánál van, és a párod nő akkor te most itt férfi vagy? Lol már nem értem:-D
2019. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Utolsó nem tudom mit nem értesz, inkább olvasd el még 1x, bár nem kötelező.

Semmiféle következtetést nem vontam le : egyszerűen nem köszönt és szerintem ez bunkóság.

Ha nekem valami nem ízlik, akkor azt mondom, hogy nem kérek és nem azt, hogy " fuuuujjj ez olyan undi, meg büdös ". Kedves akartam lenni, de akkor sem vártam el, hogy kétpofára zabálja, csak szarul esett. Meg most azt fogadjam örömmel, hogy az őszinteség egyenlő a tapintatatlan köpködéssel? Ki akarta megnevelni meg rátelepedni? Ez melyik rész volt a leírásba?

2019. ápr. 1. 19:46
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek bizonytalan helyzetben érzi magát, mert a család szétment, nagyon sokszor megfigyelhető ez a jelenség. Elhiszem, hogy "te másképp reagálnád le", de jelen esetben egy bizonytalan gyerekről beszélünk. Minden gyerek bizonytalan, aki megtapasztalja, hogy család szétesik, még akkor is, ha fájdalmat - látszólag - nem mutat.
2019. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
62%
Lehet hogy te vagy bunkó.
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!