Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya (11) nagyon bunkó...

Párom lánya (11) nagyon bunkó velem?

Figyelt kérdés

Még csak 2x találkoztunk, de állandóan nyafog, folyton kettőnk közé áll. Én próbáltam megérteni. Nem miattam mentek szét, ők már 4 éve elváltak, és jelenleg a lány apukánál van. Mondtam páromnak, hogy a gyerek köszönni se tud nekem. Direkt nem eszik abból, amit főzök, fujjol, szerinte büdös stb. Nem tudom mit kellene tegyek. Párom nagyon szereti őt, ez érthető. De ilyen hozzáállással Mit lehet kezdeni?

Eleinte az én fiam is mindig hazaküldte a párom, ő 4 éves, de én rászoltam és azóta megkedvelte.


2019. ápr. 1. 18:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Na meg ott lesz a temetés-a temetésen fogtok köpködni egymásra? Ki fogja eltemetni a férjedet? Meg hova?


A gyerek édesanyja mellé?


Ilyen temetéseken jól szoktak sikerülni a beszédek is."


Erre pont nem gondolok, szerintem elkanyarodtunk nagyon. De az én gondom lesz, nem a tied, de köszönöm a törődést.

2019. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
48%

A családos ember=van gyereke. Kérdezni is így szokták: Család van? Igen, kettő. = két gyerek. (nem két feleség)

Persze neked nem adatott meg a család, honnan tudnád? Sajnálhatod, hogy kaptál egy lehetőséget, de azzal sem éltél.

Reméljük az apját nem martad el szegény gyerektől.

2019. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a lánynak 11 évesen joga van utálni a kérdezőt, és bunkónak lenni, akkor a kérdezőnek is joga van a kiscsajt utálni, és pl. joga van hozzá, hogy ne főzzön neki. Ez így működik, szerintem.
2019. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!