Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldódjak fel anyám...

Hogyan oldódjak fel anyám pasijánál?

Figyelt kérdés
Anyám és apám elvált. Anyának most van egy párja, akivel tegnap találkoztam először, ez lett volna a megismerkedés. Nagyon rendes, kedves, humoros. Azt mondta hogy csippant engem, és hogy aranyos vagyok. De ez a találkozás nem olyan volt mint amilyennek elképzeltem. Én nagyon félős vagyok nem merek megnyílni, itthon elképzelem hogy minden jó lesz, és amikor odakerül a sor csak hallgatok. És így elég ciki volt az első találkozás hogy gyakorlatilag nem is beszélgettünk...vasárnap találkozok vele megint, hogyan oldódjak fel egy kicsit? Miről tudnék vele beszélgetni? Nagyon félős vagyok...a lányaival csak később fogok találkozni, velük talán jobban elbeszélgetek majd de addig elég ciki lesz amíg csak a csávóval találkozok...

2019. ápr. 3. 17:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%

Tetszik neked?

Én akkor szoktam ilyen lenni mikor valaki nagyon bejön.

2019. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy csúnya, de igazából másba vagyok szerelmes úgyhogy nem tetszik.
2019. ápr. 3. 18:40
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen természetes.

Az anyukáddal beszélj, ő tud segíteni, ő tud tanácsot adni, mert ő ismer mindkettőtöket. Mi pl. azt se tudjuk, hogy hány éves vagy, mert azért nem mindegy, hogy 12 vagy 32.

2019. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%
Mi alapján csippant és vagy aranyos,ha alig beszéltetek?
2019. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Messengeren beszélgettünk. És ott minden más mint szemtől szembe. Koromat privárban írom akinek kell irjon!..
2019. ápr. 3. 18:58
 6/33 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ez egyáltalán nem természetes!

Tetszik neked ilyen egyszerű, és nem is fogod tudni magad elengedni.

2019. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%
Jah hogy már cseteltetek is.....
2019. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem tetszik. Egyszeruen csak félek. Mindenkinél így van, ha nő lenne is félnék. Sokszor még a rokomaim előtt sem merem elengedni magam.
2019. ápr. 3. 18:59
 9/33 A kérdező kommentje:
2 szer cseteltünk mielőtt találkoztunk. Mivel az "apám lesz" gondolom nem bün..csak ismerkedtunk. Még nem ismerjük egymast. Es az anyám tudja hogy beszélünk, és semmi baja vele
2019. ápr. 3. 19:01
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz az apád még idézőjelben sem.

Nem akarod leírni, hogy hány éves vagy, pedig ezt nagyon is fontos lenne tudni egy ilyen kérdés kapcsán. Ez egy névtelen oldal, így semmi miatt nem kell titkolnod a korodat - legfeljebb a szabályzat miatt... Magyarul nem vagy még 16.

2019. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!