Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság előtt normális érzés?

Házasság előtt normális érzés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini. Gyermekem is van. Sőt egy házasságon is túl vagyok. Sokáig éltem egyedül a gyermekemmel. Majd találkoztam a jelenlegi párommal. Nagyon szeretjük egymást, a gyermekemet is elfogadta. Nem csak társak de barátok is lettünk. Régi barátságbol lett szerelem. Az utóbbi időben felmerült a házasság kérdése is. Én is azt mondtam hogy szeretném. Ő is akarja. Idig nem is volt probléma. A gond ott kezdődött amikor véletlenül meghallottam egy beszélgetést közte és a barátja között. A lényege az volt hogy a nyári nyaralásunk alatt szeretne megkerni a kezem stb... Na ekkor megijedtem. Azóta olyan leírhatatlanul fura érzések vannak bennem. Meg sem tudom magyarázni ezt. Más is volt így? Vagy ha már így érez valaki jobb nem is esküdni?
2019. ápr. 8. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld mááár :) Ez tök jóóó dolog:)) Örülj egy kicsit gondolj bele milyen szerencsés vagy :) Nem mindenkinek adatik meg ez,én is annyira vágyom hogy megkérje a kezem :)) remélem majd egyszer azért rászánja magát :))

Szóval örülj és készülj a mennyasszonyságra :)))

2019. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

10 éve voltunk együtt már a párommal, mikor a házasságról beszéltünk és bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz. Onnantól álmatlan éjszakáim voltak, ott paráztam, hogy nem akarom mégsem. :-)

Aztán lement az esküvő, eltelt 9 év. És nem bántam meg. De nekem is volt előtte pánik. :-)

2019. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is normális, amit érzel. :) (Nem utáltad meg, nem undorodsz tőle, nem vagy rosszul a gondolattól, hogy vele kell élned? Akkor semmi gond nincs. :) ) Izgulsz, változás jön.
2019. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Mivel már volt egy válással végződött házasságod, a tudatalatti félelmek működésbe léptek, hogy biztosan jó ötlet ez? Talán ez is így fog végződni? Ezt hallod szerintem, ezért paráztál be egy kicsit.

Ne halgass erre a hangra, nincs két egyforma házasság! :) Sok boldogságot kívánok nektek!

2019. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkötelezettség és felelősség. Ez a két dolog is erős érzelmeket vált ki az emberekből. Ha ezt a kettőt tudatosítani lehet egy kapcsolatban, akár házasság is lehet belőle.
2019. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érthető a félelmed, de próbáld elengedni magad és örülni a szitunak! Nagyon aranyos ez az ötlet a párodtól.
2019. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kezdtem volna megbaratkozni a gondolattal. Nem bírta ki és elmondta... Hát tultettem magam rajta. Biztos nem lesz semmi gond. Már majdnem sikerült a rossz gondolatokat elhesegetnem. Aztán meglattam leirva amikor üzenetet küldött, nem kell részleteznem szerintem a pánik hangulatot....
2019. ápr. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!