Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szidja a testverem. Menjek el...

Szidja a testverem. Menjek el az eskuvojere?

Figyelt kérdés

Van egy rokonunk, most lesz az eskuvoje. Igazabol nekem eddig nem volt vele bajom kulonosebben.

Nem igazan beszel velem, viszont mindig flegma.

Testveremmel egyszer osszevesztek, nem tudom pontosan hogy volt. Viszont most eloszor hallottam, hogy szidja ot, pedig egyebkent tobbet ert el, mint ez a csaj.

Egy csomo nala joval idosebb pasival jott ossze, hogy neki ne kelljen dolgozni, ki legyen szolgalva.

Es megis leszolja testveremet, holott neki csak egy erettsegije van.

Ez a lany apai agrol rokon. Anyai agrol unokatestveremmel is osszejott , aki akkor meg tanult. Es ot is megcsalta, mert nem volt eleg penze.

En nagyon duhos voltam ra amiert ocsarolja a testveremet es a gyermeket, viszont nem tudom, mennyire az en dolgom ez.

Hiszen velem szemelyesen nem tett semmi rosszat, mert nagyon keveset talalkozunk es ugye akkor sem szol hozzam igazan.

Mi csinaljak? Menjek el az eskuvojere? Olyan rosszindulatu, semmi kedvem mar igy.

Foleg, hogy szapulja tesom is es uncsimat is atb**zta.


2019. ápr. 10. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék.És nem csak a testvéred meg az unokatestvéred miatt, hanem mert mint írtad, nem is beszéltek.
2019. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved - nem mész. Az ember csinálja szabadidejében pontosan azt, amihez kedve van. Kinek az életét éled?
2019. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán meghívott az esküvőjére? Akkor viszont nászajándékot is kell venned! Megéri ez neked?
2019. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék. :D
2019. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, meghivtak. Nekem nem kell venni, mivel anyamekkal megyek, 16 vagyok.

Anyamek meg biztosan mennek.

Csak nem tudom, mi legyen:DD

Magakat a lagzikat szeretem, de igy...:/

2019. ápr. 10. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha eleve úgy mész oda, hogy nem fogod jól érezni magad, akkor nem is fogod. Akkor meg minek házhozmenni egy pofonért?
2019. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából kötelező elmenned, mert anyádék kötelezni fognak rá. Nem tudom mi a módi mostanság, de én 16 évesen nem dönthettem semmiről, ha velük mentem.

Pénzt, ajándékot ugyebár neked vinni nem kell, a csajjal úgyse beszélsz sokat, kb fel se tűnne, ha nem vagy ott, felesleges lázongani.

Szerintem menj el, zabálj be alaposan, mulassál és ennyi.

2019. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!