Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy talpra...

Mit tegyek, hogy talpra esettebb legyek?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nem állom meg a helyem, semmit nem ér a munkám, ügyetlen vagyok, ennek tetejében nevetség tárgya kezdek lenni a munkatársaim körében.

Egyszerű operátorként dolgozok egy gyárban.

Nem lehet semmit rám bízni, ha valami feladatot kell elvégeznem, ha éppen jól is sikerül, akkor is találni benne némi hibát.

Nem tudom, mit tegyek, de már nem érzem hogy a társadalom tagja lennék.

Elismerést persze kitől is kapjak, ha azért még kell dolgozni. Én gürizek, de ez is kevés. Nem tudok megfelelni egyszerű operátorként sem. Az érettségim és a szakmáim semmit nem érnek, ha nem tudom megállni a helyem.

Tönkre fogok menni teljesen. Nem érzem magam embernek már, úgyérzem egyre csak süllyedek.

23 évesen, "férfiként" a sírógörcs kerülget attól, hogy így kell élnem.



2019. ápr. 11. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kezdjél el szabadidődben programozást tanulni. Ennek van jövője! 10 év múlva már gépek adják ki a mekiben is a kaját, meg mesterséges intelligenciák állapítják meg a betegségeket is, vagy hozzák meg a bírósági, közigazgatási elsőfokú döntéseket.
2019. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejben kell eldöntened, hogy te igenis képes vagy rá! Ne foglalkozz a többi barommal!

Az, meg hogy operátorként nem te vagy a legjobb, azon ne görcsölj!

Az ember csak akkor tud kiteljesedni, és nagyon ügyes lenni, ha azt csinálja, amit szeret!

Fiatal vagy még! Előtted áll még rengeteg lehetőség!

Milyen szakmáid vannak egyébként?

2019. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Azt érzem, ha operátorként nem állom meg a helyem, a programozás sem menne.


Kereskedő szakmám van, ami 3 kereskedelmi szak felé ágazódik.


A munkát elméletben kenem vágom, de ha arra kerül a sor, hogy meg is kellene csinálnom, rögtön leblokkolok.

Sosem gondoltam volna, hogy ennyire mélyre fogok süllyedni. Igyekszem büszkévé tenni a szüleimet... Anyám halálakor elhatároztam, hogy eleget teszek a kérésének, és ember leszek a talpamon. Hiába hajtok azért, nem jön össze. Másnak ebben a korban meg kell erőltetnie magát, mert ráparancsolnak hogy menjen el dolgozni, vagy egyáltalán nem is érdekli az, hogy jó lehessen valamiben. Kismillióan hánynak a gyári környezettől, de ők legalább be tudtak illeszkedni. Csak jár az agyam egésznap, ami elveszi minden energiámat.

Emellett bizton állítom, hogy a személyiségem is taszító lehet.

2019. ápr. 11. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de mégis hogy lehet egy egyszerű gyári operátori munkát elrontani?
2019. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez engem is bosszant. Én is tudom, hogy pofon egyszerű feladatom van, és mégis béna vagyok.

Azt azért hozzátenném, hogy annál komplexebb feladatom van, mint 2 legót összerakni, és normát teljesíteni.

2019. ápr. 11. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg állj neki és gyakorolj otthon!

Gondold végig a munkafolyamatokat, próbáld őket otthon is a kezeiddel csinálni, próbáld memorizalni a mozdulatokat.

Játssz sokat koncentráció fejlesztő játékokkal, táplálkozz egészségesen, sportolj és aludj sokat.

2019. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragadj le a gyári melónál! 13 évesen, 1989-ben nekem az adta a nagy lökést a jó tanuláshoz, hogy meglátogatott az osztályunk egy lepusztult vas- és fémművet, ahol elkezdték nekünk nyomni a dumát, hogy ez milyen csodálatos munkahely...
2019. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha jól tudsz vezetni menj el buszsofőrnek.
2019. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A sofőrködés sem az én pályám.

Ráadásul a nagyja kiégett véglény... Legalábbis felénk. 🙃

2019. ápr. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!