Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a sógoromat, mit...

Utálom a sógoromat, mit csináljak, hogy ne kelljen folyton a pofáját néznem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, otthon élek még, de a nővéremék heti 3-4 napot folyton itt tartózkodnak. A férje pedig egész álló nap ba_zogat. (szerintem ebben leli az örömét) Olyanokkal oktat ki, hogy miért nem gyúrok (nem, nem vagyok dagadt, se vézna, szimplán nem vagyok kigyúrva), meg hogy minek tanulok, engem úgyse vesznek fel tanulni, meg nem csodálkozik, hogy ilyen ésszel nincs barátnőm stb. Egész nap ilyeneket vág a fejemhez a saját házunkban.

22/férfi


2019. ápr. 14. 00:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jav:nem vesznek fel dolgozni
2019. ápr. 14. 00:31
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Hasonlóan kellemes dolgokat mondj neki amikor bántóan szól hozzád, le fog szállni rólad.

Pl.: Te is tanulhattál volna inkább, akkor most nem kellene a hét felében anyósnál dekkolni.

A mi lakásunkban nem vagyok hajlandó többet tűrni tőled. (és felállsz, odébb mész)

2019. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom valami beképzelt köcsög lehet,max 8 osztállyal.Ismerek ilyen férget(munkatárs).Esetleg szóljál szüleidnek,nem kötelező neki odajárni,maradhat otthol is.Beszélni is lehetne vele,de az ilyen típus túl ostoba,hogy felfogja.
2019. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs szad???!!! Ha van akkor nyisd ki es kuld el melegebb tajra! Ne legyel betojva! Azert csinalja folyamatosan, mert ulsz mint nyuszi a fuben!
2019. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt b.ogatják, aki hagyja. Te hagyod. Most komolyan azt kérdezed, hogy mit csináljál? Hát azt ne, amit eddig.
2019. ápr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Miert felsz es miert nem mondod meg a magadet? Vissza kell szolni es kesz a sajat lakasodban kotekszik egy ilyen kis senki es tenyleg nem tudod mit tegyel? Ne alazkodj mar meg uristen...
2019. ápr. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

Te: Mi az sógor? +

Nem tudsz kiállni édesanyáddal szemben megvédeni a nővéremet, hogy hazamenekül?

Mikor lesz már legalább Auditok a Skoda helyett?

Hogy hogy nem tanultál tovább, csak szakmáztál? Eszed vagy kitartásod nem volt?

2019. ápr. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Fiú vagy te, nem férfi. Ahhoz még érned kell...
2019. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Szíts ellentétet közte meg a szüleid között. Mondjál kitalált dolgokat nekik, h a másik miket mondott meg meg miket csinált. Persze ésszel, finom csúsztatásokkal. Akkor majd nem akar odamászkálni, a szüleid meg nem akarják h ott legyen.


Illetve a nővéreddel való kapcsolatát is kezdd el mérgezni. Ott a megcsalásra lehet például hegyezni a dolgot.

2019. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el simán, lazán férfiasan, vissza az anyja lyukába!
2019. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!