Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy 5en élünk együtt egy házban? Tudtok ajánlani normális szállást Hollandiában?

Figyelt kérdés

Párom és én, haverunk anyja és pasija.

Úgy nem is lenne gond,de napi szinten valamin veszekednek,a pasi iszik (dugivo,hozzáteszem)mert máshogy nem tudja elviselni a párját. Elég szomorú, nem megoldás ez ugy gondolom,párom szerint el lehet viselni, de látom rajta h öt is zavarja ha nem is mondja, ismerem ennyire már.Nem akarom h a kapcsolatunk rovására menjen ez a "családi idill".

Nem hiszem h sok időt én kihúzok itt velük. Nem vagyok rossz természet,de úgy látom h elég nehéz természetű a lakotarsunk (A női)...éltem már párom családjával amit nem volt jó,teljesen rámentem idegileg, amit most biztosan nem szeretnék!!!


2019. ápr. 19. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Te, ez szerinted egy hollandiai ingatlanos Fosbúk csoport?

KOMOLYAN! Erre itt ki és miért tudna válaszolni?

2019. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért éltek velük? Ki kényszerít? Költözzetek el és kész.
2019. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Megérteném,hogyha az anyud és a pasija lenne veletek, de a haverotok anyja és a pasija és még türnötök is kell ennek mi értelme?!
2019. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Itthon milyen körülmények között laktál, hogy egész Hollandiáig menekültél ezért az "idillért"?
2019. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nézd a Fundan, Kamerneten. De arra számíts, hogy nem lesz olcsó. Sociale huur kb kiesik, marad a vrije sector jo dragán. Mondjuk kérdés, hogy hol akarsz élni. Amszterdam nyilván az egekben jár arakkal. Amúgy nem magyar oldalon kellene kérdezned, ott van pl a Magyarok Hollandiában facebook csoport.
2019. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ga verder.
2019. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván ha nem szürkén tulipánt trágyáznátok meg kerti törpét festenétek 1200 ajróért, már rég elköltöztetek volna.
2019. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét kerestek a haverod anyjánál meg a palijánál?
2019. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjatok mar! Ez egy dicsekves volt"nezzetek tirpakok, en Hollandiaban elek"
2019. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ők jöttek ide ,mi voltunk itt előbb ennyi
2019. ápr. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!