Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagybátyám nem tud egy légtérb...

Nagybátyám nem tud egy légtérben meglenni a párommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szoros a kapcsolat nagymamámmal akivel él nagybátyám ezáltal hetente 3x-4x biztosan találkozunk. Senkivel sem kedves igazán, de páromat kifejezetten nem szereti. Ritkán találkoznak (talán havonta 1x vagy kéthavonta) de akkor állandóan attól rettegek mit fog beszólni páromnak,aki nyilván tiszteletből nem szól semmit ezekre. Legutóbb kb. hazaküldte párom amikor ott voltunk, vagy volt,hogy inkább azt mondta ne is menjünk ha velem van. Ilyen helyzetben még sosem voltam, ő az első férfi akit bemutattam nekik, és már három éve együtt vagyunk szóval komoly kapcsolat. Most húsvétkor is lesz közös családi ebéd, de inkább hagyjuk is? Félek előre az egésztől és elegem is van ebből,hogy nem fogadják el.Szüleim szeretik, szerintem normálisan viselkedik az összes rokonammal. Sajnálom páromat, nagybátyámat meg szeretem, de nem lehet vele beszélni normálisan. Hagyjuk abba az összes családi ünnepséget?

2019. ápr. 19. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Te első sorban a párod érzéseivel foglalkozz,hogy neki hogy esik ez az egész. Én biztos nem tenném őt ki ilyen megalázatatásnak,hogy így viselkedjenek vele. Vegyétek esetleg ritkábbra a találkozásokat,hogy észrevegyék magukat. Egyébként hogy van időtök munka mellett ennyit egymás nyakán lógni?
2019. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Szólni kell a légi irányításnak hogy módosítsanak légteret.
2019. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb elkezd szemétkedni, akkor egyszerüen rászólsz, hogy állítsa le magát. Ha megsértödik, az az ö baja, idövel észre fog jönni - vagy ö tünik el onnan, ahol a pároddal vagytok!

Feltételezem, hogy ahol a nagymamád él, az a mama háza, ezért ott neki nem sok mondanivalója van!

2019. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a nehéz? Miért kellene egy ilyen gyökér ember miatt kihagyni a családi összejövetelt? Ne viccelj..

A jövőben..ha pl. mamádhoz mentek:

- Nem hozzád jöttünk!

- Értékelném, ha tisztelettel beszélnél a párommal. Ha ez nem megy, akkor légy oly kedves és tartsd meg a véleményed magadnak.


Vagy csak simán nem szólsz hozzá...mintha levegő lenne. Én biztos nem hunyászkodnék meg előtt..hát kinek képzeli magát?

2019. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!