Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a legjobb barátnőmnek 15. születésnapjára? Ti minek örülnétek? Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy veszek egy albumot amibe nyomtatok ki közös fotókat, bele rakom és mindegyik alá irok egy idézetet,meg kidiszitem. Nem tudunk sűrűn találkozni, mert messzi lakunk egymástól. Ez mellé még vennék ezüst fülbevalót. szerintetek ez tetszene neki? Szivessen várok még ötleteket is!:)
2010. júl. 5. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tökéletes lenne amit írtál :)

én nagyon örülnék neki, nagyon kedves ajándék..

2010. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nagyon jó ötlet! Én tuti örülnék neki :)
2010. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet ez az ajándék. Én lehet, hogy egy koncertjegyet vennék neki, vagy egy SZIN belépőt, hogy ketten elmehessek vele és legyen egy szép emlékünk fényképekkel utána jöhet az album is a fotóknak.
2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes ajándék lenne
2010. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a 15. szülinapomra a barátnőmtől egy "5 év múlva" című saját irományt kaptam, amiben leírt egy lehetséges jövőképet rólunk, amikor megyünk vissza az első általános iskolás osztálytalálkozónkra. A mai napig könnyezek, ha olvasom... Amikor megkaptam, és elolvastam elsírtam magam. Csodálatos ajándék az, ami két kezünk munkája. Tökéletes ajándékötlet.


18/L

2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!:)


16:01

Az is jó ötlet, érdekes ajándék lenne!

2010. júl. 5. 16:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna.:D:D kevesebb mint egy hónap múlva lesz 15 és az ország másik felén él.;)
2010. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 *Lina* válasza:
Szerintem is nagyon jó ajándék! Én is ilyesmit csináltam a barátnőmnek és nagy sikere volt!
2010. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

17:18

ő mikor lesz 15?:)

2010. júl. 5. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
július 30-án.:D:D
2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!