Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megoldjam...

Mit csináljak, hogy megoldjam a családom gondját?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy gondoltam ,hogy a mi családunk nagyon szoros kapcsolatban van, de sajnos az utóbbi időben elfajultak a dolgok.

Van egy nővérem , akinek van két gyereke és egy irányító férje .

Sajnos a férj nem jön ki a szüleinkkel , egyenesen utálja őket, pedig sosem csináltak a szüleim ellene semmit.

Nemsokára 10 éve vannak együtt , és az együtt töltött időben nagyon ellenünk hangolta a nővérem . Odáig fajult a dolog , hogy már hónapok óta nem láthatják a szüleim az unokákat . A nővérem üvöltve közölte előtte a szüleimmel hogy hagyjuk őket békén és hogy mi vagyunk a világ legrosszabb emverei.


Szörnyen nagy szívfájdalmam van , nem is főleg magam miatt , hanem a szüleim miatt.

Hiába próbáltam beszélni vele , velem is üvöltözött csak.

Minden nap ezzel a tudattal fekszem le. Nagyon megvisel

Valami tipp , hogy ilyenkor mi a teendő?

Esetleg volt már valakinek ilyen eset a családjában?



2019. ápr. 20. 20:42
1 2 3
 21/26 TR75 ***** válasza:
0%

Amúgy szerintem a testvéred önértékelésével eleve gond lehet (erre tud rájátszani a férj).

Viszont az is igaz, hogy itt két állítás van szemben egymással: ő azt mondja, kivételeztek-kivételeznek veled, te pedig azt, hogy nem. Ezt mi nem tudjuk eldönteni.

2019. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

"Van egy nővérem , akinek van két gyereke és egy irányító férje"


Ebből egyetlen dolog derül csak ki, hogy utálod a férjét!

A gondoskodó férj szerepe, hogy "irányítsa" a családját, hiszen ő a családfő, ő felel értük.

Vagyis ő irányít és nem pedig te!!

Még ha ez neked nem is tetszik.


Neked és a "dilis családodnak, "NEM(!) a nővéredék életével kellene foglalkoznotok, hanem a sajátotokkal.

Nincsen saját életetek?!

Nagyon úgy tűnik, hogy inkább ti szeretnétek irányítani a kétgyerekes nővéredet, és nem tetszik nektek, hogy nem hagyja ezt.

Annak pedig kell, hogy legyen valami komoly előzménye, ha kirúgta a szüleit.


Azért én mindenképpen megkérdezném erről a sztoriról a nővéredéket is.

Veled ellentétben,-talán- ők elmondanák az igazságot.

2019. ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Kicsit egyoldalú a meséd!!

2019. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%

"Miután volt a nővérem esküvője , a férje pár hetére rá közölte a szüleimmel , hogy ha tudta volna , hogy a nővéremnek ilyen dilis családja van , nem vette volna el feleségül."


Ezek szerint úgy történt meg a nővéred esküvője, hogy előtte a leendő férj nem is ismerte a családot??

hát akkor no komment. "Nem hiába tartja a mondás: nézd meg az anyját, vedd el a lányát"

Volt pár kapcsolatom, nem is mindegyikből lett esküvő, mert a válásom után megfogadtam, hogy én aztán férjhez soha többet, de mindig ismertem a szülőket is és az elfogadtatás sem ment nehezen :-)

2019. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nyilván főleg az én szemszögemből tudok mesélni.

És megkérdeztem a nővéremet, le is írtam mit mondott.

2019. ápr. 22. 12:46
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz lenne a meséd, akkor a nővéred a férjét rúgta volna ki, nem pedig a "dilis" szüleit.
2019. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!