Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyósom?...

Miért ilyen az anyósom? Beleszól mimdembe, mindig morog ha veszek magamnak valamit. Van még másnak is ilyen "mérgező" anyósa/apósa?

Figyelt kérdés

9 éve vagyok együtt a párommal. Sajnos még mindig az anyjánál lakunk. És ez így is marad ha csak én le nem lépek innen...

A párom 1 éve főállású vállalkozó. 6* annyit is megkeres egy hónapban mint én. Közös kasszán vagyunk, de mindenkinek van valamennyi zsebpénze. A páromnak nyilván több!


1 hónappal ezelőtt elmentünk cipőt venni és is és párom is. 15-15 ezer Ft volt mindkettő. Na már most a párom jó ha havonta 1* felveszi az uj cipőt mert mindig munkásruhában van, abban is megy majdnem mindenhová.


A mai nap felhánytorgatta anyósom hogy minek vettem cipőt 15 ezerért, majd télre nem lesz meg a tüzelőre való stb.


De az nem baj hogy a fiacskája, azaz a párom havi 30 ezret elkölt cigire, a mobilszámlája 2* annyi mint a enyém, mert neki sosem elég a mobilnet stb. Meg motivaciós könyveket akar venni. Mert amióta vállalkozó okosodni akar pénzügy terén.

Anyós mindig az én vérem szívja.

Kezdem azt érezni hogy ki akarnak használni anyagilag, én semmit ne vegyek magamnak, hogy amik kellene a páromnak, az rajtam legyen megspórolva


2019. ápr. 22. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A probléma oka ez "9 éve vagyok együtt a párommal. Sajnos még mindig az anyjánál lakunk."


Költözzetek külön és megszünt a gond!

2019. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pakolj össze és hagyd őket kettesben. Te cseléd leszel szépen lassan ebben a családban.
2019. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Azert szol bele, mert a ferfiak anyjai mindig ilyen ostoba, okoskodo gyokerek. Amugy meg te is hlye vagy, ha 9 eve kepes vagy ott lakni.
2019. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Tehát a párod legalább 600ezret megkeres, ketten együtt 700at, és még mindig anyucinál laktok?
2019. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemled, egy idióta vagy!
2019. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem volt, hamar kiiktattam. Egy időre elült a seggén, aztán kezte újra. Én meg le léptem.
2019. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Lesülne a bőr a képemről, ha 9 év után még mindig "anyóséknál" élnénk, "pár" státuszban...
2019. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod ilyen jól keres, mi a fészkes fenének éltek még náluk? Párod hogy vélekedik erről? Nem akar külön élni végre? Ha nem, akkor én már rég elhagytam volna.
2019. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!