Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 20 éves...

Ti elengednétek a 20 éves fiatokat úgy külföldre nyaralni, hogy kiskorúak is vannak vele?

Figyelt kérdés
Igazságszerint 3-an lennénk nagykorúak. A barátnőm, a barátom és én. Rajtunk kívül pedig lenne 9 kiskorú is. A legfiatalabb még csak 1 éves lesz, a többiek 11-14 évesek így vegyesen.

2019. máj. 10. 17:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
A kiskorúakat nem engedném. A 20 éves már ne kérjen engedélyt.
2019. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
A 20 éves fiam mehet simán. A gyerekek kik? Egy éves gyereket ki enged el vadidegennel? Mihez az egész?
2019. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

Nem írtad, hogy a 3 nagykorú milyen idős éa mennyi előzetes gyerekterelgetési tapasztalattal bír. Ez a lényeg.

Működhet a dolog, de a nyáron lelazuló 20 évesekre fejenként 3 kis(ebb)gyerek az nekem sok lett volna.

2019. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha nyaralni,pihenni mennek a nagykorúak végképp nem engedném a kicsiket velük,az nekik nem lenne nyaralás!
2019. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#1 Engedély inkább a húgom miatt kéne, nem miattam.


#2 A gyerekek, a húgom, 3 barátnője, egyiknek az öccse, 1 rokon, 2 unokatestvére a barátomnak, az 1 évest meg ő neveli.


#3 Hármunk közül én vagyok a legidősebb. Ők 18 évesek. A gyerekek pedig szófogadóak, hallgatnak ránk. Tudom, mert nem egyszer mentünk már el így együtt, pl. moziba. De ugye az nem külföldön van.


#4 De már el is terveztük mi lesz, velük együtt találtuk ki. Nekik is nagy szórakozás lesz. Vagyis lenne.


Amúgy a kiskorúakat elengedték és ez 100%, mert beszéltem a szülőkkel is már.

2019. máj. 10. 18:11
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kiskorúakat elengedték, akkor mi a kérdés? Te felnőtt vagy, te döntöd el, hogy mész -e nyaralni vagy sem.

Az biztos, hogy nagy lesz rajtad a felelősség, bármi történik, titeket harmotokat vesznek elő.

De tényleg nem értem, hogy miért kéne engedélyt adni egy 20 évesnek

2019. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, az engedély inkább a húgom miatt kéne és nem miattam. Őt még nem engedték el.
2019. máj. 10. 18:17
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Az egy éves egy szemelyt teljesen le fog kötni, tehát a két másik feljött kellene hogy felügyelje a maradék 8 gyereket.

Külföldre én biztos nem engednem el ezeket a gyerekeket így. Még a strandra se biztos

2019. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi nem egyszer mentünk már el így együtt valahova, de nem csak mostanság. 3 évvel ezelőtt is elmentünk ide-oda, mondjuk az is igaz, hogy akkor csak 5 gyerek volt meg mi is még csak 15 és 17 évesek voltunk. De mindenki él még. Fiatalabb koromban is vittem ide-oda a húgomat. Sokat voltam gyerekkel, értek hozzájuk, tudok rájuk vigyázni. Nyílván, ha lenne egy olyan fiam, aki sosem vigyázott gyerekre, nem találja meg velük a közös hangot, pluszban nem is valami felelősségteljes, akkor én sem "engedném" el.
2019. máj. 10. 18:45
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2019. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!