Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit kitagadtak...

Van itt olyan, akit kitagadtak a szülei azért, mert más nemzetiségű vagy vallású párt kerített?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 22:20
 1/4 DooDo ***** válasza:
80%
Nekem más nemzetiségű és vallású is , a szüleim gyermekükként kezelik a páromat :)
2019. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thispain ***** válasza:
87%
Ezen az oldalon sok ilyen dologról lehet olvasni.
2019. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem ezek miatt, hanem mert idősebb a párom és nem tetszett nekik hogy nem azt csináltam amit ők akartak.

A kitagadás alatt konkrétan nem tudom mit értesz. Engem állítólag várnak haza, miután azt mondtak hogy agyonvernek és bántottak is rendesen, de hát hülye lennék hazamenni. Azóta már hamarosan meg fog születni a gyermekünk, akiket valószínűleg soha nemis fognak látni,

2019. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a feltestveremet tagadták ki...mert összejött egy roma fiúval...pedig ennek már több évtizede lassan de semmi sem változott..engem nem zavar amúgy..dolgozik a hapsi,gyerkuk is van..normálisan élnek csak nem tartjuk a kapcsolatot.
2019. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!