Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszett a bizalom? Ilyenkor...

Elveszett a bizalom? Ilyenkor mindennek vége?

Figyelt kérdés
A férjem 4 éve külföldön dolgozik.Azóta hiteget,hogy majd együtt megy a család valamerre.Persze, hogy nem.Januárban beszélgettem egy idősebb férfivel messengeren.Hülyéskedtünk,ugyanaz a sorsa volt,mint nekem.Ő is külföldön dolgozott, gondoltam, esetleg segíthet feldolgozni,azt a rengeteg fájdalmat,amit átéltem évek alatt.Kicsit segített,de abbahagytuk a beszélgetést, nem akarta, hogy bajom legyen miatta.Ezt elmondtam a férjemnek, őszintén.Azóta nagyon sokat bánt emiatt.Szinte mindennap.Engem nagyon bánt,mert tudom, hogy nem csak az én hibám.
2019. máj. 14. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Hasonló cipőben járunk. Már ami a külföldi munkát illeti. Az én férjem 2 évre ment Angliába, az szeptemberben letelik, de még 2 évet kért. És nem szeretné, ha utána mennék, pedig beszélem a nyelvet is. Nagyon nehezen viselem.
2019. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%

Hát pedig ez csak a te hibád.

Ha nem is tetlegesseggel de szoban megcsaltad ha az en felesegem ilyet tenne azonnal paros labbal rugnam ki

Gratulalok 👌

2019. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Vagy talan te ugy erzed hogy az o hibaja hogy mas ferfiakkal beszelsz amig o dolgozik?
2019. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Te mit szolnal ha ez forditva lenne?

Te dolgozol o meg mas nokkel dumcsizik? Na?

2019. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

A kerdest igy is irhattad volna

Sziasztok csalom a ferjem a hata mogott amig dolgozik aztan a szemere hanyom.

Ezek utan bant engem ugye milyen gondosz ember?

Szornyu ember az aki szovateszi hogy csaljak

2019. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyílván nem csaltam meg.Beszélgettem.Az ember messze él tőlem,sose találkoztunk és nem is fogunk.
2019. máj. 14. 16:59
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

Ujra felteszem a kerdest.

Ha o ugyan ezt tenne te mit szolnal?

2019. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem örülnèk, biztos...
2019. máj. 14. 17:07
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mindennek vége van-e de az biztos hogy ez a kapcsolat padlón és hogy mindkettőtöknek nagyon akarnia kell újraépíteni, mert nem kicsi köztetek a szakadék.

Páterápia, vagy hasonló rendszeres és komolyan gondolt alkalmak, komoly beszélgetésre.

2019. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Előre leszögezem, hogy elítélem és megbocsáthatatlannak tartom a megcsalást, de itt nem veszek észre semmi ilyesmit. Beszélget egy fickóval, aki hasonló helyzetben van. Nem szexcsetelnek, beszélgetnek. Az én férjem is szokott írni cseten egy nőnek, akivel ugyanazt az online játékot játsszák, mégsem féltékenykedek, mert több ezer kilométerre lakik és tényleg csak a játék a témájuk. Mi van ebben? Semmi. A gond inkább azzal van, hogy a kérdezőnek egyedül kell kínlódnia, mert a férje magára hagyta. És az, ahogy a férj reagált, szerintem azt bizonyítja, hogy neki (a férjnek) van valakije, és most igyekszik szidni a feleségét, hogy ezzel igazolja a saját hibáját. Biztos van még értelme ennek a házasságnak? Hiszen a férj semmiféle felelősséget nem vállal a kapcsolatért és nem érdekli a felesége fájdalma, szenvedése.
2019. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!