Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszett a bizalom? Ilyenkor...

Elveszett a bizalom? Ilyenkor mindennek vége?

Figyelt kérdés
A férjem 4 éve külföldön dolgozik.Azóta hiteget,hogy majd együtt megy a család valamerre.Persze, hogy nem.Januárban beszélgettem egy idősebb férfivel messengeren.Hülyéskedtünk,ugyanaz a sorsa volt,mint nekem.Ő is külföldön dolgozott, gondoltam, esetleg segíthet feldolgozni,azt a rengeteg fájdalmat,amit átéltem évek alatt.Kicsit segített,de abbahagytuk a beszélgetést, nem akarta, hogy bajom legyen miatta.Ezt elmondtam a férjemnek, őszintén.Azóta nagyon sokat bánt emiatt.Szinte mindennap.Engem nagyon bánt,mert tudom, hogy nem csak az én hibám.
2019. máj. 14. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Milyen felesége? Ha 4 éve alig látja, mert nem oldják meg hogy együtt legyenek, akkor konkrétan a "feleség" szónak sincs értelme. Ha a nő mégis kitart, és csak ennyit enged meg magának hogy legalább beszélget valakivel, az nem megcsalás, mert gyakorlatilag nincsen férje. De ő rendes mert mégis úgy veszi hogy azért csak van...valahol. És őszinte, elmondja, komolyan veszi... A kérdés hogy a férjet érdekli e a "felesége" boldogsága.
2019. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Úgy latom sok itt a csalódott nő ;)

És e miatt minden férfit utalni kell?

Belőletek lesznek a bunkó vénasszonyok.

2019. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
49%nek igaza van, mi ez a nullázás?
2019. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
Na vegre egy ertelmes ember aki nem eloiteletes csak esszeruen gondolkodik .
2019. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is igaza van a 49%osnak. Pedig én nő vagyok. Fordított esetben neked is nagyon fájna ez kérdező.


Ettől még meg fog bocsátani neked a párod, de jó ideig félni fog tőle, hogy megint máshol vigasztalod magad és hogy talán máshova húzod a határvonalat legközelebb.

Én is félnék.

2019. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

“A férjem 4 éve külföldön dolgozik.Azóta hiteget,hogy majd együtt megy a család valamerre.Persze, hogy nem”


És ezek után még a férjecskéd bizalma veszett el, mert te BESZÉLGETTÉL valakivel? Miután négy hosszú éve hazudik neked?

2019. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

"A férjem 4 éve külföldön dolgozik.Azóta hiteget,hogy majd együtt megy a család valamerre."


Nincs itt már semmiféle házasság, max papíron. Nincs életközösség, nincsenek közösen megélt hétköznapok, közösen megél élmények a mindennapokban, nincs közös élettér és nincs közös problémamegoldás. Mit kerestek ti még "együtt"?

2019. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Én egy év hitegetés után beadtam volna a válópert. Ha te kiszerettél volna már menni vele,neki pedig így jó,akkor lehet tényleg ő a ludas.

Még esetleg arra tudok gondolni,hogy azért bírod ezt,mert sok pénzt küld haza. Mindenesetre nekem gyanús lenne,ha nem mehetnék ki utána,hogy vele legyek. Te nem csaltad ezzel meg,vagy azt varja,hogy remete életet élj?

2019. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Már elnézést, de ha férjem van, az azt jelenti, hogy nem állatok szoba velem nem azonos nemű emberekkel? Ti hol éltek???? Élmény lehet veletek párkapcsolatban lenni...
2019. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én férjem fejére olvasnám cserébe hogy te meg azt ígérted hogy ki mehetek hozzád és utazhatunk de nem lett belöle semmi.

Mert az hogy csak beszélgetek egy pasival Messenger az még nem megcsalás.bár az is érdekes dolog hogy találtatok egymásra messengeren mert én random emberekkel csak akkor beszélgetek ha eladók valamit vagy veszek, illetve csoportokba szólok hozzá dolgokhoz vagy kérdezek.

2019. máj. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!