Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apróbb ajándéknak...

Milyen apróbb ajándéknak örültök külföldi rokontól?

Figyelt kérdés
Megyünk haza látogatóba fél év után és valami apróságot mindenkinek vinnénk. Karácsonyra helyi édességet és sós rágcsákat küldtünk ajándékba.
2019. máj. 20. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyi nasi és édesség...meg a rokon maga, ha meg nem olyan a viszony, hogy a rokonnak örülök, akkor az ajándék is kínos lenne
2019. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Hűtőmágnes, hógömb, kisebb ajándéktárgyak.

Én a hógömböket gyűjtöm, nyaraló rokonoktól gyakran kapot olyat, amiben az adott ország nevezetessége van.

2019. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Semminek, csak fogja a port. Annak örülök, ha tudunk időt tölteni egymással.
2019. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a helyi nasi bőven elég, esetleg ha van valami érdekesebb nemzeti ital, akkor egy üveggel lehet oda vinni, ahova vendégségbe mentek. Mi gyakran utazunk külföldre, és a maroknyi családnak mindig ilyesmit hozunk,hacsak nem akartunk valakit meglepni olyasmivel, ami a gyüjteményébe illeszkedik, mint pl. az előző válaszolónál is a hógömb. Ez befér a böribe, anyagilag nem megterhelő, ill. a reptéren is lehet venni, ha nincs feladós csomag. Minden más csak felesleges porfogó, mert nekik úgyse emlék fűződik hozzá, az élelmiszer pedig elfogy.
2019. máj. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Olyan kaják amik helyben kaphatók csak.

Porfogònak nem örülnék.

Egyébként ha semmit nem adnàtok sem gáz

2019. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyi kaja, ami nem romlékony... így pl. tejes, tejszínes, tejfölös dolgot sem vinnék (legalábbis nagy mennyiséget biztosan nem)...
2019. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

valami funkcionális vagy ehető a legjobb ajándék szerintem, ha nincs jobb ötleteket/nincs semmi olyan, amiről konkrétan tudjátok, hogy szeretne.

barátom múltkor kettle's ecetes zöldségchipset hozott anyáméknak, imádták :)

2019. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mikor gyerek voltam a ruháknak is nagyon örültem. Volt egy rokonunk akit nagyon szerettem és mindig nagyon aranyos ruhákat választott. Vagy könyveknek, mert tudta hogy szeretek olvasni. De az édességnek is örültem, meg bárminek mert ajándékot kapni jó dolog. Felnőttként is nagyon rendben van az édesség, mert még mindig izgatott az ember ha bármit kap ajándékba. Maga a gesztus miatt mert megvetted és bíbeltél vele, plus rááldoztad idődet, pénzedet hogy eljöjj egyáltalán :)
2019. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Édességnek
2019. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nasinak, (és mai divatos szóval gasztro ajándéknak) örülök. Ha a tesóm jön Angliából, egy doboz finom tea, egy kis üveg lemond curd, egy doboz vajas keksz, ezeknek tudtam mindig legjobban örülni.
2019. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!